»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySat Dec 13, 2008 1:53 am

edhe mundet ska ndonej gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySat Dec 13, 2008 2:16 am

booooooo :affraid: :affraid: :affraid:

_________________
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rilind
anetar i/e re
anetar i/e re
rilind

Male
Numri i postimeve : 66
Age : 33
Location : china
Job/hobbies : humori
Registration date : 15/11/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySat Dec 13, 2008 12:44 pm

ASGJE SESHT E PA MUNDUR? PO ME NDODHI MIR SE TE VIJ CDO PUN KA FILLIM :zemer:

PO MUND TE JET INTERESANTE ?SE ME KAN LODH KTO QE KAM AFER shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySun Dec 14, 2008 11:58 am

MUND TA GJESH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Dec 15, 2008 2:19 am

po smujte me e gjet e gjen vet dashurija ne internet qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyTue Dec 16, 2008 2:13 am

duarttttttttt larttttttt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyTue Dec 16, 2008 4:31 am

O rina ke ngaterruar person moj qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*arsi*
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
*arsi*

Female
Numri i postimeve : 142
Job/hobbies : *arsi*
Humor : الأنانية ليست با
Registration date : 08/12/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Dec 19, 2008 9:42 pm

po mund te gjesh dhe ka shume sukses se po e perjetoj vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Dec 26, 2008 11:51 pm

snuk e di Very Happy

_________________
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Patrokli
Boss
Boss


Numri i postimeve : 558
Registration date : 04/10/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Dec 29, 2008 3:07 am

po pse mos ndodhi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stelina
vip
vip
stelina

Female
Numri i postimeve : 293
Location : diku, gjithkund,askunde
Registration date : 21/11/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyTue Dec 30, 2008 1:09 am

une se kam provuar ndonjeher te them te drejten, nje shoqa ime po, dhe jane akoma te lidhur, kane nje vite e ca, ndoshta dhe mund te ekzistoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySat Jun 06, 2009 7:01 pm

ndodh ndodh dhe mir biles repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySat Jun 06, 2009 7:36 pm

DOLI INTERNETI U MARTU MILETI AHHAHAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySat Jun 06, 2009 11:35 pm

im_boss shkruajti:
ndodh ndodh dhe mir biles repiste


po ti ku e di ore bir? Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gazmend89
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 2
Registration date : 24/06/2009

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyWed Jun 24, 2009 4:15 pm

daniela po ti pate sukses ne facebok ckerkon te qielli lirise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyWed Jun 24, 2009 8:29 pm

gazmend mire se ke ardh ne forum dhe perkushtoju temes :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySun Jun 28, 2009 4:46 am

era13 shkruajti:
im_boss shkruajti:
ndodh ndodh dhe mir biles repiste


po ti ku e di ore bir? Very Happy Very Happy Very Happy
o era po do mesoj dhe im_boss-i qesh qesh , eksperiencat e reja qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptySun Jun 28, 2009 4:27 pm

hahahahahaha po e kam provuar mi era.ja vl_girl e di mir repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyMon Jun 29, 2009 2:49 am

NO KOMENT :inlove:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyTue Jun 30, 2009 5:08 am

im_boss shkruajti:
hahahahahaha po e kam provuar mi era.ja vl_girl e di mir repiste
Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyTue Jun 30, 2009 11:03 pm

hahahahahahhahahahha vl_girl ca ke?????pse ben si e habitur hahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Jul 03, 2009 2:00 pm

SA DUSH RE :ej:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Jul 03, 2009 8:39 pm

HAHAHAH JA TONI E DI E KA PROVU DHE KY :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyFri Jul 10, 2009 9:03 pm

PO MIRE E KA TONI SA TE DUSH ME THASE HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 EmptyWed Jul 22, 2009 12:36 am

:bumm: :bumm: :think:

_________________
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: