»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
daniela
vip
vip
daniela

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyThu Aug 14, 2008 2:42 am

Pres mendimet tuaja te bashkangjiten ne ket teme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GREG
Boss
Boss
GREG

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Aug 17, 2008 12:17 am

PO....................tashme qe ne te rinjt e sotshm jemi bere paksa paranonjak apo rober te Internetit mundet te na jepet mundesia per nje dicka te till...............nje fakt kaq i gjall ...me ka ndodhur dhe jam duke e perjetuar momentaliht + do tju thoja me bindje qe ........existonnnnnnnnnnnnnn Very Happy (per kte gje kam dishmitar) Very Happy ne kte forume Laughing DHe sa per informacion u be 1 vite +++kemi projekte per te ardhmen e afert bobe bobe bobe

DHe a sgjate kjo gje ishte pyetja ??

pooooooooooo por gjithmon ....nese ka sinqeritet + ndjenja (ne rast te kundert Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tila
anetar i/e re
anetar i/e re
tila

Numri i postimeve : 14
Registration date : 23/07/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Aug 31, 2008 9:30 pm

Se di une per vete besoj ne dashurine ne internet, por disa njeres se besojne dashurine ne internet dhe thjesht tallen me ndjenjat e tjetrit.Sa keq qe ekzistojne akoma keto lloj njerezish... qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Aug 31, 2008 11:50 pm

Ke te drejte tila edhe une i besoj dashurise ne internet..
P.sh. mund te shikosh ne kete forum sesa veta dashurohen,ndahen apo tallen me ndjenjat e njeri-tjetrit.
Une pershembull se mbaj sekret hic fare edhe ajo e di shume mire qe une e dua shume, por thjesht nuk dua ta bej publike se eshte pak e eger..
Ketij Grekut mos i beso se ate muhabet ka ngeli duke rene ne dashuri nper net i la kalamaqt rrugeve.. qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tila
anetar i/e re
anetar i/e re
tila

Numri i postimeve : 14
Registration date : 23/07/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 01, 2008 10:17 pm

hahaha pse sduhet ti besoj Grekut une?!... fjale te bukura tha me pelqyen... puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyWed Sep 03, 2008 12:15 am

kush tha fjale te bukura greku? po lere se nuk e njeh mire ti...
Eshte piseveng i lindur... Nuk la femer pa mashtruar ne net.. qesh qesh
Une Model ai kap femra.. ece merre vesh kete muhabet.. vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fuego
anetar i/e re
anetar i/e re
fuego

Male
Numri i postimeve : 10
Age : 35
Registration date : 07/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Sep 07, 2008 5:07 am

po me pse jo po duhet te kujtojm qe ne internet esht vetem hapi i par,dhe ska te bej me von vecse thjesh krijohet ne nje mjet komunikimi.Simbas meje esht akoma me e thjesht se sa te njihesh ne ambjente publike,duke mos e perfshir prezantimin midis nje te trreti se ajo nuk diskutohet qe esht dhe mbetet gjeja me pak e komplikuar.Megjithate besoj se funksionon,personalisht nuk kam pasur ndonje histori te till sepse dhe rrethana t nuk ma lejojn po sikur te ishte ndrryshe mirsetevij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Sep 07, 2008 11:39 am

Mjet komunikimi me te vertet.. Por eshte edhe mjet hidherimi..
S'kam arrit kurre ta kuptoj pse disa njerez kane kaq shume urretje brenda vetes se tyre.. Keqeardhje vetem ndjej per ta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Daniel
anetar i/e re
anetar i/e re
Daniel

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 36
Registration date : 05/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Sep 07, 2008 1:28 pm

Per mu nuk eshte e vertete te krijohet nje ndjenje shpirterore me ane te netit por di me thon qe kjo gje ndodh por edhe shum shpejt shkaterrohet nga shume faktore!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bebushi
vip
vip
bebushi

Male
Numri i postimeve : 247
Age : 33
Location : Jam ne Kopest Akoma..:)
Registration date : 04/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Sep 07, 2008 1:47 pm

ehh ta dini //ndoth por dhimbja eshte e madhe sidomos kur keta 2 persona jane larg...flas se me ka ndoth..:(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptySun Sep 07, 2008 8:08 pm

se kam provuar kurre dashurin virtuale, nuk e di nese do ta besoja, cdo gje eshte subjektive.

_________________
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
GREG
Boss
Boss
GREG

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 08, 2008 12:59 am

o top-modeli a te rafte nje gru me 8 kalamaq nga mbrapa ty re qesh pse i fol keq robve per mu mbas kraheve vras vras vras ti je genjeshtar me e le chefen me barr e ēave ferrat nja 2 muaj deri sa e nxorri ajo qesh qesh qesh meru me mua ti o modelo merru ) shett shett qesh qesh
dhe kur u sigurove qe e kish nxjerre ,,,erdhe ne forum qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 08, 2008 1:14 am

gregu sa shkarje qe paske ore kolopuc,te ka len babi te perdoresh internetin vone sonte hahaaaaaaaaaaaaaaaaaa qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 08, 2008 1:16 am

GREG shkruajti:
o top-modeli a te rafte nje gru me 8 kalamaq nga mbrapa ty re qesh pse i fol keq robve per mu mbas kraheve vras vras vras ti je genjeshtar me e le chefen me barr e ēave ferrat nja 2 muaj deri sa e nxorri ajo qesh qesh qesh meru me mua ti o modelo merru ) shett shett qesh qesh
dhe kur u sigurove qe e kish nxjerre ,,,erdhe ne forum qesh qesh qesh qesh


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ca ishte kjo e shefes ore greg? Shocked

_________________
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
dani
super-moderatore
super-moderatore
dani

Male
Numri i postimeve : 930
Registration date : 24/07/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 08, 2008 1:20 am

gregu ka tymos ndonje flet fiku dhe i duket se osht bo dru e po flet percart hahaaa lol qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.arberiaonline.com
GREG
Boss
Boss
GREG

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 08, 2008 1:21 am

eshte sekret mer petit con*ta buche humor vetem chefja dhe top-modeli e di po mos gerthit se e morin vesh te tjeret pasanej qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 08, 2008 11:27 pm

greg pushimet e teperta te bejne dem Very Happy here tjeter rralloj pak Very Happy

_________________
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 08, 2008 11:34 pm

GREG shkruajti:
o top-modeli a te rafte nje gru me 8 kalamaq nga mbrapa ty re qesh pse i fol keq robve per mu mbas kraheve vras vras vras ti je genjeshtar me e le chefen me barr e ēave ferrat nja 2 muaj deri sa e nxorri ajo qesh qesh qesh meru me mua ti o modelo merru ) shett shett qesh qesh
dhe kur u sigurove qe e kish nxjerre ,,,erdhe ne forum qesh qesh qesh qesh

Iiiiiiiiiiii kush paska ardh!!!!!!!!!!!!! O zot pse e solle ketu? Ku je te hengert dreqi kaptinen .... Very Happy vras vras vras
Ore pisevend mos kujto se po flet me ato katundaret e durrsit ti ktu? shett shett
papapapapapa sa lart e mbani ju ndej me amani.. qesh
Pse mashtron une se lashe me barre.. edhe nje gje qe bera une plasa lufta ketu.. qesh qesh qesh qesh
S'guxon robi as te kap gjitonet e tij se me vrape plasi xhelozia.. Se kape dot vete ti se s'ta vari shefja edhe ke inat.. vras vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Sep 12, 2008 9:23 am

besoj se po mund te gjesh po njekohesisht esht dhe trishtim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 15, 2008 12:19 am

Hmmm interesante se sot po diskutoja me nje shoqen timen ne kafene..
Edhe pak a shume ishte kjo teme..
Nese njerzit besojne ne dashuri ne shikimin e pare, atehere duhet patur mendja e hapur qe mund te ndodhe edhe ne net..
Mendoj se eshte dicka qe nuk eshte 100% e pamundur.. Varet nga njeriu c'fare shpirti ka.. Edhe sa i ndjeshem..
Mua do me pelqente ta "shijoja" dashurine jo thjesht ta ndjej... S'besoj se mund "te dua" dike ne forum..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 15, 2008 10:55 pm

dashurie nuk eshte thjesht nje perceptim ndijor, dashuria ka nevoj per konsumim qe te quhet lidhje e mirefillte. normale qe mund te lind, deri sa ne virtualitet ka bashkeveprim te dyanshem(bised,batuta,shoqerizim),por mbijetesa dhe kthimi i kesaj ndjenje ne realitet, ose ne formimin e nje cifti si ne jeten reale per mua eshte disi e veshtire.
gjithesesi secili flet per eksperienca personal, une duke u nisur nga pv, mendoj se dashuria ne virtualitet eshte shume e ngaterruar dhe gati e pamundur, nuk besoj se do te me ndodhte kurre.

_________________
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyMon Sep 15, 2008 11:03 pm

PER TE GJETUR EGJEN
SE ME KA DODH PO SUKSES NUK EDI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyWed Sep 17, 2008 12:54 am

BESON SE E GJEN PO NUK ESHTE ASGJE TJETER PERVEC SE MUND TE KRIJOSH NJE RESPEKT JO DASHURI,PASTAJ MUND TE JEN RASTE TE RRALLA SHUM,PO JO TE GJATA LIDHJET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyWed Sep 17, 2008 9:53 am

PO LAL ATE PO THEM SE NUK KAN SUKSES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweety_girl
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 7
Registration date : 10/09/2008

A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses EmptyFri Nov 07, 2008 6:34 pm

mund te gjesh dashuri ne internet a sa per sukses se besoj se mund te ket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty
MesazhTitulli: Re: A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses   A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: