»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TE BEJME PAK LLOGJE...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Mon Apr 21, 2008 11:49 pm

ptuuuuuuuuuuuuuuu se mos te ha me sy,se si dihet qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Mon Apr 21, 2008 11:54 pm

peshtyhe djalņin ti moj se e ke synin e keq ti.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Mon Apr 21, 2008 11:58 pm

po ca beni mi se e bete ter peshtye see kam shoke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Mon Apr 21, 2008 11:58 pm

O ADMIN PO CA BEN MOJ SE LE NAM, KA IK NGA MODA ME PESHTY QE TE DUKESH SI I FORTE !!! :evil: :evil:
qaj qaj MER CA LETRA O MONDO SE PLASEN PESHTYMAT KETEJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Mon Apr 21, 2008 11:59 pm

O MONDO CA O KY FORUM MER, KU ADMIN NE VEND QE TE JAPI NEI PUTHJE TA RRAS PESHTYMEN PA PIKE TURPI shett shett shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:00 am

Arbri jomer se kam fustanin e eres Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:02 am

UEEEEEEEEEEEEEEEE PO PSE MER GOCA PA FUSTAN DO RRI SA TE FSHISH TI QURRET E ???!!!!???? Question Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:04 am

Arber po nuk ja heq fare re jo qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:09 am

O MONDO PO PSE MER MOS E KA QIT GJO FUSTONIN NE TENDER AJO QE DASHKE ME IA HEQ TE GJITHIN TI ASAJ, PASTAJ TANI O NATE EDHE FTOFET GOCA HUJ ENE KUSH RRI E VIZITO !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:09 am

oreeee arbri po per te miren tende e kishim ore,mos te te kapte syri,se mos vjen pastaj dhe kerkon te te yshtim se te kane kap me sy,se do te ve eren te te humor humor humor mos te kemi llafe. shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:10 am

Jo mer jo se vetem mua ma jep ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:14 am

kush,kur,dhe ku qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:16 am

ADMIN HAHAHAHAHAHAHAHA PO SME RREF ERA MUA SE E KAM SI SHPIRT Very Happy Very Happy puthje
PO KOM I FRYKE TJETER SE MOS TE RREF TY PO JO ME humor PO ME vras
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:17 am

ESTEER shkruajti:
kush,kur,dhe ku qesh qesh

UNA, SOT, KETU qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:18 am

ARBRI shkruajti:
ADMIN HAHAHAHAHAHAHAHA PO SME RREF ERA MUA SE E KAM SI SHPIRT Very Happy Very Happy puthje
PO KOM I FRYKE TJETER SE MOS TE RREF TY PO JO ME humor PO ME vras
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


jo une jam kam friken asaj,se e di ca eshte,po kujdes ju se varet si e kap pagjumsia ate qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:23 am

ADMIN TE MA KISHE THON MUA KETE UN TASHTI DO TE KISHA vras vras vras vras vras vras vras vras vras DERI SA TI TE BEJE :affraid:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:28 am

ej ule ate re sete vret ajo qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 12:31 am

O MONDO PA MERAK LALE SE NA KA STERVIT 97' QE NA KA BO SI OFICERA TE NATOS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 8:42 pm

Po ju ore ngritur i mbani gjithmon tytat e pisqollave ore..po qetesohuni o djema,ja merrni ndonje tufe lule ose dhe nje puthje per vajzat.ja mesoni njecki nga mua..vajza ju kam xhan :flower: puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Apr 22, 2008 8:45 pm

Admin shkruajti:
ARBRI shkruajti:
ADMIN HAHAHAHAHAHAHAHA PO SME RREF ERA MUA SE E KAM SI SHPIRT Very Happy Very Happy puthje
PO KOM I FRYKE TJETER SE MOS TE RREF TY PO JO ME humor PO ME vras
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


jo une jam kam friken asaj,se e di ca eshte,po kujdes ju se varet si e kap pagjumsia ate qesh
Pse kaq kafshe e eger eshka kjo Era moj shefe Shocked e zbusim dhe kete e bejme kotele
Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Wed Apr 23, 2008 11:18 pm

dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
ARBRI shkruajti:
ADMIN HAHAHAHAHAHAHAHA PO SME RREF ERA MUA SE E KAM SI SHPIRT Very Happy Very Happy puthje
PO KOM I FRYKE TJETER SE MOS TE RREF TY PO JO ME humor PO ME vras
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


jo une jam kam friken asaj,se e di ca eshte,po kujdes ju se varet si e kap pagjumsia ate qesh
Pse kaq kafshe e eger eshka kjo Era moj shefe Shocked e zbusim dhe kete e bejme kotele
Laughing


eshte ca derman eshte ca,po ajo te zbut nuk e zbut me duket. qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ESTEER
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv


Numri i postimeve : 192
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Thu Apr 24, 2008 12:23 am

CA po flitej ktu mo pas kraheve per ERA hmmmmmmmm humor e thy ne mes per zotin qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Thu Apr 24, 2008 9:30 pm

Esteri avash se i le gjysem me ato goditje qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Thu Apr 24, 2008 9:33 pm

Admin shkruajti:
dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
ARBRI shkruajti:
ADMIN HAHAHAHAHAHAHAHA PO SME RREF ERA MUA SE E KAM SI SHPIRT Very Happy Very Happy puthje
PO KOM I FRYKE TJETER SE MOS TE RREF TY PO JO ME humor PO ME vras
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


jo une jam kam friken asaj,se e di ca eshte,po kujdes ju se varet si e kap pagjumsia ate qesh
Pse kaq kafshe e eger eshka kjo Era moj shefe Shocked e zbusim dhe kete e bejme kotele
Laughing


eshte ca derman eshte ca,po ajo te zbut nuk e zbut me duket. qesh
Po qe nuk me mbushet mendja te jet aq e eger,ne jemi te bute vet nga natyra :) ajo vec mund te na ngrej..nervat po dhe mundet qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Thu Apr 24, 2008 11:06 pm

nuk do te doja te isha ne vendin tend kur ajo te lexoj keto postime.xse do te vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE BEJME PAK LLOGJE...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kėrce tek: