»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 TE BEJME PAK LLOGJE...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
AutoriMesazh
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Wed May 27, 2009 10:52 pm

KETIJ I THEM POET UN MER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Thu May 28, 2009 9:43 pm

gahgahgahaghaghgahgahgahgahg
Mandiro .... qeke i papam mer dele :p
na jep i antograf:P
Meqe ra fjala .. un jom kengetar ... na sajo ca tekste kongesh mer Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Thu May 28, 2009 11:36 pm

po mi vllajo por qysh i do me sex a dashni romantike apo per lopet e mija.PO ci do per lopet se ato vetem bajga bojn mi lali im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Fri May 29, 2009 12:05 am

hahahaha of moooooooo cta knoi kongen mir ky ty hahahahahah me ke knoq o narikatuuuuuuuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Fri May 29, 2009 5:46 pm

o shef,shakator i modh ky Helios,a si i thone ndryshe luledjelli se e mban koken perpjete.Po ska gjo,ne katnarve kshu na tallin gjithmone,se nuk e di ai,se kush i ben gropen shokut..... bie shoku brenda (Helios)desha me thane
Duket se qenka cun qumshi si vici i lopes teme,por do msoi ka kohe. :hell:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Fri May 29, 2009 10:04 pm

uiiiii Mandiro ik se me ofendove ronshem ste flas mo :(:(:
UN thash shyqyr gjeta i shok ktu mre :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Fri May 29, 2009 11:44 pm

sa llafazan kalamaqe, me moret mendjen Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sat May 30, 2009 4:24 am

Uaaa foli kjp pisjaaa... ik mi ik hiqe ket figure se le nom Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sat May 30, 2009 3:34 pm

HeLiOs shkruajti:
uiiiii Mandiro ik se me ofendove ronshem ste flas mo :(:(:
UN thash shyqyr gjeta i shok ktu mre :(

Helios,nje porosi shume shoqerore.Ne se do vertete miqesi virtuale atehere zbato disa rregulla elementare.
1-mos bej te mencurin
2-humorin perdore me karar dhe pa lenduar askend
3-meqense asnje nga ne nuk e dime se ku banojne te tjeret,c'moshe kane,c'arsim kane, keto duhen mbajtur parasysh gjate postimeve
4-ne se nje teme nuk ndjehesh i sigurte ne pergjigjen tende,atehere kaloje ate teme
Kur une mar persiper te vetquhem katunar tys'te ngelet asnje e drejte te spekulloshe me kete.
.....Mar shkas nga disa etiketime ndaj meje fshakatunari im qe me bejne te ndjehem keq.Do te redspektoi deri sa ti te behesh i pademshem ndaj dinjitetit tim,pastaj pasojat jane per ty miku im

Disa postime te miat i kane fshire ne lidhje me nje pergjigje qe te jepja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sat May 30, 2009 8:41 pm

MANDIR ME BEJ DHE MU NJE POEZI SE DU TA DEDIKOJ DIKU KE TY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sat May 30, 2009 11:40 pm

ej mos boni shum zhurum se shefe eres i paskan ardh ment shqyyr,mos bertisni shum amon se po i ikin dhe ato qe ka qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sun May 31, 2009 12:52 am

mandiro ... megjithese un cdo gjo qe kom bo deri teshi ta dish se e kom bo me shaka ... nuk ishte nevoja ta ktheje ne seriozitet .. aq me teper duke me tregu rregulla....
Mgjth ... un te kerkoj ndjes per cdo gjo te keqe qe te kom bo .... Mvje keq qe u keqkuptove ... klm ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sun May 31, 2009 12:49 pm

me vjen mire per reagimin tend.Hajt s'ka gje ..e fillojme nga e para ndoshta edhe une e mora pak perpjekur.Klm dhe ti lal ketu ne forum me mua dhe kta katnaret e tjere,se mos kujto ti se jon me t'mire se une kta....te gjite katnar jane vetem lopet u mungojne...ha ha ha ha ha ha :gezuar: :gezuar: :gezuar:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sun May 31, 2009 4:00 pm

ca ka ktu mer ooooooooooo pse gerthisni ju?ku jeni ktu ne pyll?hihihiihihihhihihi hajd gezuar per kta dy katnaret qe u zun e u pajtuan prap hihihiih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sun May 31, 2009 4:54 pm

o bosso jam msu ne pyll o lal prandaj gerthas...pse u nigju shume eeeehhhhh me fal gabim qe nuk bohet mo nga une....
hapni syte nga ai katnari tjeter.ai bon shume zhurme :syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
HeLiOs
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 31
Location : Shijak
Job/hobbies : Arti
Registration date : 26/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Sun May 31, 2009 5:28 pm

po cne un zhurme re amanii ... Mu me jep nji cik qingj te pjekur nji dabizhon rakii e nuk ndihem me :P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Mon Jun 01, 2009 1:20 am

o mandir po se kupto ti se je msu atje me ate ulerimen ti dhe ste bo pershtypje,po neve qytetareve na e vret cik veshin se e ke dhe zonin e cjerret re dreq.........kte heliosin e bej un te urt re pa merak ti hihihihihihih.................helios mos e ruaj hic nga vinci se gati i ke ato qe kerkove qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Mon Jun 01, 2009 12:34 pm

ma ke fut bosso,ku e din ti mer qe e kom zonin e cjerret,gomari po,ate e kom nigju vet mjes per mjes.
Shume noprane jeni ju qytetaret,sa te holle e keni ket dreq veshi sa gerthas una icik ju ankoheni,gjithe diten gjith ajo zallamahi ne qytet ju se rruni hic. :hell:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 29
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Jun 02, 2009 12:27 am

hahahahahaha ooooooooooooooooooooooo je i modh per zotin,a prano ta blej 1 shpi un ty ktu afer meje?po ta mor ne kat te pare qe te mbash dhe mjetin tend qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Jun 02, 2009 2:30 pm

osh nderi i madh per mu
qe bossi me ka ftu
nji shpi me ma blejt
ku gomari t'ket me flejt

katnari e ka per nder
nje shpi n'qytet me bler
po cti boj une lopes
po dhe kalit,atij rrotes

o bosso hic mos e vra
se une kom dhi,dhe nje ka
prandaj ne fshat do rri une
se atje ndjehem fatlum
bobe bobe bobe bobe bobe bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Jun 02, 2009 7:46 pm

ic mos e vri mandir mire je ne fshat ce do qytetin ja na pyet ne se si rojm kot fare ku ka me mire me te gjith te familjes kalin gomarin lopen e po ndonje cap ke mer ti marim pak qumesht qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Jun 02, 2009 7:48 pm

Po capi te nxjerr shkumen
pak po i lujte s...... ..... qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Jun 02, 2009 7:52 pm

qesh pse mer ka c... capi un e dija qe dhia ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Jun 02, 2009 7:56 pm

ne se mendon qe dhia ashtu ka
lopes ndryshe do i thirrej ka
prandaj Rina qe t'mos ngatrrohesh
ver nje pal syze se do gjymtohesh
:syri:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   Tue Jun 02, 2009 7:58 pm

PO MIRE MO LAL NJE COP QYTETARE JAM UN KUR TE MAR NJERIN KETU NGA FSHATI DO TI DIJ ME MIRE repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE BEJME PAK LLOGJE...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 18 e 21Shko tek faqja : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kėrce tek: