»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

 

 TE BEJME PAK LLOGJE...

Shko poshtė 
+27
sara_ger
HeLiOs
mandir
kleandra
TONIII
stelina
*arsi*
i_love_you
erti
Meli
Hard_Rock
Patrokli
vl_girl
RINA
ĪM_ßŲ§S
Daniel
bebushi
Ina
dani
GREG
Sh_triga
TOP_MODEL
petja
Admin
ESTEER
era13
LULESHTRYDHJA
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyThu Apr 24, 2008 11:08 pm

sa seriozisht qe e kan mare keta pupupupp qesh qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petja
anetar i/e re
anetar i/e re



Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 25, 2008 12:32 am

dhe llogjet smbarojne kurre. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 25, 2008 1:49 am

Admin shkruajti:
nuk do te doja te isha ne vendin tend kur ajo te lexoj keto postime.xse do te vras
Une e kam 12.7 i caj ballin asaj,i bej zvarritje ne xhama te thyer e bej gjake qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 25, 2008 9:11 pm

shett shett shett shett lat name nuk keni turp merni pak shembull nga mua Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyFri Apr 25, 2008 11:12 pm

MONDI shkruajti:
shett shett shett shett lat name nuk keni turp merni pak shembull nga mua Very Happy
Shiko kush flet ky kongjilli mbuluar Laughing ti je me i papari per keto gjera Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySat Apr 26, 2008 12:21 am

dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
nuk do te doja te isha ne vendin tend kur ajo te lexoj keto postime.xse do te vras
Une e kam 12.7 i caj ballin asaj,i bej zvarritje ne xhama te thyer e bej gjake qesh


o derman lere dreqin se eshte e cmendur ajo,mire ty qe te vras po dhe mua me ve flaken ne forum,rri he xhan se jemi mire,se nxjerr topin e bija e botes,na morri historia pastaj qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySat Apr 26, 2008 12:23 am

dermani shkruajti:
MONDI shkruajti:
shett shett shett shett lat name nuk keni turp merni pak shembull nga mua Very Happy
Shiko kush flet ky kongjilli mbuluar Laughing ti je me i papari per keto gjera Cool


jo mer ca thua e ke gabim Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySat Apr 26, 2008 5:49 pm

Admin shkruajti:
dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
nuk do te doja te isha ne vendin tend kur ajo te lexoj keto postime.xse do te vras
Une e kam 12.7 i caj ballin asaj,i bej zvarritje ne xhama te thyer e bej gjake qesh


o derman lere dreqin se eshte e cmendur ajo,mire ty qe te vras po dhe mua me ve flaken ne forum,rri he xhan se jemi mire,se nxjerr topin e bija e botes,na morri historia pastaj qesh
UUAAAAAAAA po pse moj kaq e vdekur qenke ti qe trembesh nga kjo nuselala Era Shocked Po je dhe na Kuci a mos qofsh po je keshtu kaq merhume qe te ve para ajo laraska qesh qesh Era mos ma ngacmo shefen se e di ti ca te bej pastaj degjove moj neperke degjova thuaj vras qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySat Apr 26, 2008 5:51 pm

MONDI shkruajti:
dermani shkruajti:
MONDI shkruajti:
shett shett shett shett lat name nuk keni turp merni pak shembull nga mua Very Happy
Shiko kush flet ky kongjilli mbuluar Laughing ti je me i papari per keto gjera Cool


jo mer ca thua e ke gabim Very Happy Very Happy Very Happy
Boll ore boll ti pa e paskam gabim une..Ti i trazon urat ketu dhe me rri sikur s'ben gje Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Apr 28, 2008 11:52 pm

dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
nuk do te doja te isha ne vendin tend kur ajo te lexoj keto postime.xse do te vras
Une e kam 12.7 i caj ballin asaj,i bej zvarritje ne xhama te thyer e bej gjake qesh


o derman lere dreqin se eshte e cmendur ajo,mire ty qe te vras po dhe mua me ve flaken ne forum,rri he xhan se jemi mire,se nxjerr topin e bija e botes,na morri historia pastaj qesh
UUAAAAAAAA po pse moj kaq e vdekur qenke ti qe trembesh nga kjo nuselala Era Shocked Po je dhe na Kuci a mos qofsh po je keshtu kaq merhume qe te ve para ajo laraska qesh qesh Era mos ma ngacmo shefen se e di ti ca te bej pastaj degjove moj neperke degjova thuaj vras qesh



te them te drejten kam frik ,nuk e mohj jo.po mos mbroh mua ti mbroh veten po te kapi era,se une ja fus vrapit se e njoh mire ja di koken,por ti ruhu se se ke iden ca mostre eshte. shett shett shett shett
pale
era te kam shoke te ngushte moj,nuk them gje per ty une qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyMon Apr 28, 2008 11:54 pm

qetesohuniiiiii o popullllllllllllllllllllllllllll shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Apr 29, 2008 1:43 am

une frik nga ajo moj..po jo se ja marr frymen e bej te ulet ne gjunje dhe te kerkoje falje qesh qesh le te dale para po ja mbajti se ne vlore me ka per pak dite.do ti bej zbor Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13


Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Apr 29, 2008 1:47 am

dermani shkruajti:
une frik nga ajo moj..po jo se ja marr frymen e bej te ulet ne gjunje dhe te kerkoje falje qesh qesh le te dale para po ja mbajti se ne vlore me ka per pak dite.do ti bej zbor Laughing



po ku trembet mali nga debora ore bir????pfff,jo ne vlore te jesh ti,po dhe ne tiran dhe ne sarand dhe ne llogara as ma ndihen fare.nejse se nuk me njef thua keshtu,pa pyet pak nje shokun tim qe pi kafe ne vlore si jam,te thyj ne mes te thyj,pyete pyete.shefe ho mi laraske e shef si bo ky????ja caje gojen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Apr 29, 2008 7:53 pm

era13 shkruajti:
dermani shkruajti:
une frik nga ajo moj..po jo se ja marr frymen e bej te ulet ne gjunje dhe te kerkoje falje qesh qesh le te dale para po ja mbajti se ne vlore me ka per pak dite.do ti bej zbor Laughing



po ku trembet mali nga debora ore bir????pfff,jo ne vlore te jesh ti,po dhe ne tiran dhe ne sarand dhe ne llogara as ma ndihen fare.nejse se nuk me njef thua keshtu,pa pyet pak nje shokun tim qe pi kafe ne vlore si jam,te thyj ne mes te thyj,pyete pyete.shefe ho mi laraske e shef si bo ky????ja caje gojen.
Po moj po te thyen ti..nga ato peme je ti a luce.pse e genjen veten kot te them une qesh Ai shoku qe pi ti kafe ne vlore do ben sikur ta ka friken per gje tjeter qesh qesh me shefen te pakta se e kam si rush do te ballsamos moj kukumjace do te mbaj per te tremb zogjte te ballkoni qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Apr 29, 2008 8:14 pm

dermani shkruajti:
era13 shkruajti:
dermani shkruajti:
une frik nga ajo moj..po jo se ja marr frymen e bej te ulet ne gjunje dhe te kerkoje falje qesh qesh le te dale para po ja mbajti se ne vlore me ka per pak dite.do ti bej zbor Laughing



po ku trembet mali nga debora ore bir????pfff,jo ne vlore te jesh ti,po dhe ne tiran dhe ne sarand dhe ne llogara as ma ndihen fare.nejse se nuk me njef thua keshtu,pa pyet pak nje shokun tim qe pi kafe ne vlore si jam,te thyj ne mes te thyj,pyete pyete.shefe ho mi laraske e shef si bo ky????ja caje gojen.
Po moj po te thyen ti..nga ato peme je ti a luce.pse e genjen veten kot te them une qesh Ai shoku qe pi ti kafe ne vlore do ben sikur ta ka friken per gje tjeter qesh qesh me shefen te pakta se e kam si rush do te ballsamos moj kukumjace do te mbaj per te tremb zogjte te ballkoni qesh




humor humor mos na vi ne sherr me dreqin,se bene rremuje pastaj repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://qiell-lirie.albanianforum.net
Musafir
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Apr 29, 2008 8:36 pm

Po llafe ka se si pule rri ti tundesh njeher kembet qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Apr 29, 2008 8:43 pm

scratch te eshte merzitur jeta ty????pupu te qaj hallin ore djale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://qiell-lirie.albanianforum.net
Musafir
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Apr 29, 2008 8:45 pm

Admin shkruajti:
scratch te eshte merzitur jeta ty????pupu te qaj hallin ore djale
Ua te paska fut lemerin ty kjo moj.Vetem po ka ngren burra ja kam friken se me ato qe han burra nuk ka shaka qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Apr 29, 2008 8:55 pm

qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://qiell-lirie.albanianforum.net
Musafir
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Apr 29, 2008 8:59 pm

Admin shkruajti:
qesh qesh qesh
Qesh qesh ti po s'ka derci verci me to jan shtriga te shkurtojne jeten aman larg nga ajo po eshte ashtu.as hasmit nuk ja uroj qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyTue Apr 29, 2008 9:11 pm

dermani shkruajti:
Admin shkruajti:
qesh qesh qesh
Qesh qesh ti po s'ka derci verci me to jan shtriga te shkurtojne jeten aman larg nga ajo po eshte ashtu.as hasmit nuk ja uroj qesh qesh


vete e ngacmove ore djale,tani vuaj konsenguencat. qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13


Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptyWed Apr 30, 2008 12:57 am

po ngelet duke mbajtur mua ne goje,po ca beni o njerez.derman vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySun May 04, 2008 10:50 pm

era 13 hahahahahahahahahah, mos te marin ne sysh moj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySun May 04, 2008 10:52 pm

ueeeeeeeeee ketu nuk meret veshe me ca behet qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous



TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 EmptySun May 04, 2008 10:56 pm

PSE RE MONDI ??????!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: TE BEJME PAK LLOGJE...   TE BEJME PAK LLOGJE... - Faqe 5 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE BEJME PAK LLOGJE...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 21Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Cfare na shtyn te bejme dashuri?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: ZBAVITJE :: Chit-Chat-
Kėrce tek: