»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 gishteza ju pershendet

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySun Aug 10, 2008 6:32 pm

gishteza flm yllo se vallai e desh nje gote tani se me ka romantizmi ne kulm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySun Aug 10, 2008 10:55 pm

o mondo shum e omel kjo gishteza repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
daniela
vip
vip
daniela

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Aug 11, 2008 1:44 pm

arbri bumm bumm bumm bumm bumm bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyMon Aug 11, 2008 2:42 pm

mire se erdhe gishteza ...uroj t'ja kalosh sa me mire ne forumin tone puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gishteza
anetar i/e re
anetar i/e re
gishteza

Numri i postimeve : 21
Registration date : 10/08/2008

gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyThu Aug 14, 2008 9:01 pm

gjithashtu pershendetje dea
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyThu Aug 14, 2008 11:02 pm

o gjo e vogel mire se erdhe Very Happy kalofsh bukur yllo. kenaqu

_________________
gishteza ju pershendet - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gishteza
anetar i/e re
anetar i/e re
gishteza

Numri i postimeve : 21
Registration date : 10/08/2008

gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySat Aug 16, 2008 3:20 pm

era13 shkruajti:
o gjo e vogel mire se erdhe Very Happy kalofsh bukur yllo. kenaqu
kush tha se jam gje e vogel mi gishtat i kam te shpejta per kete kam ket nik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySat Aug 16, 2008 3:32 pm

gishteza shkruajti:
gjithashtu pershendetje dea

pershendetje gishteza :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyTue Aug 19, 2008 11:07 pm

gishteza shkruajti:
era13 shkruajti:
o gjo e vogel mire se erdhe Very Happy kalofsh bukur yllo. kenaqu
kush tha se jam gje e vogel mi gishtat i kam te shpejta per kete kam ket nik

e me mire se thashe mos ishe e vogel Very Happy prape dhe pse je e madhe , mire se erdhe kiss

_________________
gishteza ju pershendet - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptyFri Mar 06, 2009 5:58 pm

pershendetje edhe nga un gishteza shpresoj tja kalojm mir se bashku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySat Mar 07, 2009 10:15 am

GISHTEZA MIRE SE ERDHE PO NJE PYETJE KAM MOS JA KE MBATH NGA PERALLA TI YLLO HAHAHHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySat Mar 07, 2009 3:29 pm

pershendetje edhe nga un gishteza ja kalofsh sa me bukur midis nesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySun Mar 08, 2009 1:16 pm

NGELE DUKE PERSHENDETUR TI ANI POSHT LART DO NA PESOSH NDONJE MES SE KE DHE NJE MOSHE TE MADHE HAHAHAHHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 EmptySun Mar 08, 2009 5:54 pm

po he mi rina se ate te dyten e shkruajta pa dashje
oj kjo hahahahhaahahahaahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gishteza ju pershendet   gishteza ju pershendet - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
gishteza ju pershendet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: