»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Persh nga une EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Persh nga une EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Persh nga une EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Persh nga une EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Persh nga une EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Persh nga une EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Persh nga une EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Persh nga une EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Persh nga une EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Persh nga une EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Persh nga une EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Persh nga une EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Persh nga une EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Persh nga une EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Persh nga une EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Persh nga une EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Persh nga une EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Persh nga une EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Persh nga une

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mirjana
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
mirjana

Numri i postimeve : 103
Registration date : 31/07/2008

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Persh nga une   Persh nga une EmptyThu Jul 31, 2008 10:46 pm

persh nga une quhem marjan jam studente sshpresoj te kaloj momente te kendesheme ne mesin tuaj nje falenderim per mondin i cili me beri ftese puthje edhe psresoj te mos zhgenjehem ketu qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyFri Aug 01, 2008 12:02 am

mirjana mire se erdhe yllo shpresoj te kalosh momente te kendeshme sa per shgenjim nuk e besoj se ketu jane te gjithe llafazane qesh qesh qesh :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyFri Aug 01, 2008 12:32 am

marjan persh
urij te kalosh mire ketu dhe te kenaqesh ne mesin tone.kalofsh caste te kendeshme puthje

_________________
Persh nga une 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyFri Aug 01, 2008 6:04 pm

mirjana mireseerdhe
o mondo te drejte ke mer, se tu pas webmaster llapaqen ska se si te mos jemi llafazane ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyFri Aug 01, 2008 6:06 pm

arbri une llafazan mer??????????????


pssssssssssssss sa kot ja ke fut mer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyFri Aug 01, 2008 6:18 pm

qesh qesh qesh po 1 mendim dhash mer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyFri Aug 01, 2008 10:53 pm

mirjana shkruajti:
persh nga une quhem marjan jam studente sshpresoj te kaloj momente te kendesheme ne mesin tuaj nje falenderim per mondin i cili me beri ftese puthje edhe psresoj te mos zhgenjehem ketu qesh qesh qesh
Mirese erdhe Marjan. Kalofsh sa me mire ne forum. puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptySun Aug 03, 2008 12:06 pm

persh mirjana mire se erdhe ketu do gjesh shoqerin e duhur puthje puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyTue Aug 05, 2008 5:13 pm

O MIRJANA HAJDE TASHTI NA JEP I KAFE qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyFri Mar 06, 2009 6:50 pm

gjithashtu edhe nga un persh uroj qe tja kalosh sa me mir ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptySat Mar 07, 2009 10:02 am

MIRE SE ERDHE MIRJANA DHE QENDRIM TE KENDSHEM :zemer:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eni
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 4
Registration date : 25/03/2010

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyMon Mar 29, 2010 9:09 pm

Pershendetje te gjitheve dhe ty Marjana! Ne fund erdha edhe une,vij nga qyteti me i bukur i Kosoves, shpresoj se do ja kalojme mire ne kete forum.
Gjitha t'mirat!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyMon Mar 29, 2010 11:19 pm

persh dhe mir se ke ardh eni........shpresojme tia kalojm mir ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyTue Mar 30, 2010 6:43 pm

pershendetje eni mir se na erdhe mes nesh Persh nga une 987156
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eni
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 4
Registration date : 25/03/2010

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyTue Mar 30, 2010 11:01 pm

Mire se ju gjej, dhe falemnderit per mirepritjen tuaj!
Gjithashtu besoj qe do ja kalojme mire me shoqerin ketu.
Pershendetje te perzemerta gjitheve!
Tung tung!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyWed Mar 31, 2010 3:21 am

eni tung dhe nga ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eni
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 4
Registration date : 25/03/2010

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyMon Aug 30, 2010 10:57 pm

Tung Toni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyTue Aug 31, 2010 9:28 pm

mir se erdhe dhe me mend ne kok:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une EmptyFri Sep 03, 2010 9:36 am

Eni mire se na erdhe ne mesin ton dhe me kam te mbare Persh nga une 399934 Persh nga une 389463
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Persh nga une Empty
MesazhTitulli: Re: Persh nga une   Persh nga une Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Persh nga une
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: