»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Thenie te famshme.

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:47 am

Une nuk mund ta le duhanin,sepse eshte e vetmja gje qe digjet per mua.


Edituar pėr herė tė fundit nga DEA nė Tue Jun 03, 2008 1:56 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:47 am

Me mire te shohesh te ardhmen me optimizem dhe te gabosh, se sa te jesh pesimist e te kesh te drejte.

Liria eshte gje shume e bukur, por jo nese duhet te paguhet me vetmi.

Nje optimist beson se kjo eshte bota dhe koha me e mire per te jetuar. Nje pesimist frikesohet se kjo mund te jete e vertete.


Ne i pranojme gabimet e vogla per te krijuar bindje se nuk kemi gabime te medha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:49 am

Edhe nje ore qe eshte e prishur eshte korekte dy here ne dite.

Mendo si nje person qe vepron, vepro si nje person qe mendon.

Te mesosh dicka te re, bej rrugen qe bere die.

Mos ndiq gjurmet e te mencurve; ndiq cfare ndoqen ata.

Beso ne ata qe kerkojne te verteten; mos ki besim tek ata qe e kan gjetur.

Te gjithe jan te cmendur; por vetem ai qe mund ta analizoj cmendurine e tij eshte filozof.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:49 am

Te sakrifikosh lumturine tende per lumturine e nje personi qe dashuron, eshte me te vertete dashuria me e madhe qe egziston.

Shumica e njerezve qe kane deshtuar ne jete, jane ato njerez nuk e realizuan kurre sa afer ishin suksesit kur u dorezuan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:50 am

Xhelozia eshte nje ndjenje shume e ulet per qenjejn njerezore dhe vetem njerezit qe s'arrijne te shprehin ate qe ndjenje apo e shprehin dhe nuk jane ne gjendje te bindin ose e shprehin dhe nuk gjejne afermim nga qenja e tjeter bien ne ndjenja boshe si eshte xhelozia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:51 am

Nje minut i suksesit paguan vitet te tera te deshtimit

Ne dashurin reale e don te miren e personit tjeter,ne dashurin romantike e don personin tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:52 am

Koha eshte mesues i mir,por fatekeqsisht i vret te gjithe nxensit e vet

Pervoja eshte shkolle,por tarifat i ka te larta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:52 am

Ne shpirtin e nje injoranti,ka gjithmone vend per nje ide te madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:52 am

Ti tregosh dicka injorantit,eshte nejlloj sikur ti tregosh ngjyrat te verberit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 1:57 am

Shpresa vdes e fundit prandaj falim se shpresojme.
Migjeni

Nderi dhe paraja nuk mund tė rrinė nė njė thes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 4:24 pm

wow sa di nga keto shprehjet ti DEA

mua mu kujtua vetem kjo:
Per dashuri e jap jeten, per atdhe jap dashurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 6:54 pm

Ate qe duam me shume jane zakonisht ata qe na lendojne me shume..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 6:56 pm

Kur nje mashkull ka dashuruar dikur nje femer, ai do te bej cdo gje per te, pervecse te vazhdoje ta dashuroje ate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 7:14 pm

Thone qe dashuria te jep dhimbje dhe plot sakrifica, por me mire te kem dhimbje dhe shume sakrifica sesa te mos me dashurosh..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 7:17 pm

Me mire te keshe dashuruar dhe humbur sesa te mos kesh dashuruar kurre.
HEMMINGWAY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 7:25 pm

Dashuria eshte e verber-- martesa te hap syte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 7:26 pm

Sa me shume te duash nje femer jashte martese, aq me shume je i gatshem ta urresh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 7:29 pm

Nje portokalle ne tavoline, fustani yt ne tapet, ti ne krevatin tim, dhurate e embel e tanishmes, freskia e nates, nxehtesia e jetes sime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 7:32 pm

Enderro sikur te jetosh pergjithmone, jeto sikur do vdesesh neser.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 8:10 pm

Rėnia nuk ėshtė disfatė, por disfatė e vėrtetė ėshtė kur ti refuzon tė ngrihesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 8:11 pm

Ajo qe besoj eshte se ne virtualitet njerzit dhe kryesisht meshkujt e leshojne me lehte veten... pre te errupsioneve emocionale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 8:11 pm

Ka dy lloje njerėzish – ata qė kur hynė nė dhomė thonė: “Ja ku jam!” dhe ata qė kur hynė nė dhomė thonė: “Ah, kėtu qenke/ni!”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 8:13 pm

Bota ėshtė pėrplot me kaktuse, por nuk e kemi patjetėr tė ulemi nė to.

Kur dhimbja ėshtė tepėr e madhe, e lejojmė gjithkėnd tė na bėhet mjek.

Menēuria ėshtė shpėrblimi qė e fiton si rezultat i dėgjimit tėnd nė raste kur ke preferuar tė flasėsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Tue Jun 03, 2008 8:14 pm

Mos mendo se je nė rrugėn e drejtė vetėm se ajo rrugė ėshtė mjaft e shkelur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   Fri Jun 06, 2008 7:03 pm

Mos qaj sepse mbaroi, buzeqesh sepse ndodhi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thenie te famshme.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thenie te famshme.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Thenie nga Personalitete te Ndritura Shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TEMA SOCIALE :: Tema te pergjithshme-
Kėrce tek: