»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriMesazh
daniela
vip
vip
avatar

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Tue Aug 12, 2008 12:32 pm

rafsh ne ndonje pusete ishalla bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Wed Aug 13, 2008 1:08 am

do te doja te isha qerpiku jot, qe te kisha mundesi te te shihja pambarimisht syte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Wed Aug 13, 2008 9:14 am

nga ke humbur mos e sjellsh me koken Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Aug 24, 2008 7:17 am

lajmet e tua me vijne kudo qe jam, kudo qe ndodhem, sado larg te mundohem te iki nga ti, me jeten time , punen time, vetmin time.je bere pjese e pandashme e realitetit tim, me tremb ndonjeher se si arrin me kap me lajmet e tua, me fjalet e tua.
nuk e di si mu kujtove ne keto momente, ne fakt s'ishte pjese e mendimeve te mija, por muzika qe po degjoja ishte pjese e jotja, ndoshta po fle, ose je zgjuar dhe ti mendoj per ate kohe qe iken dhe nuk vjen me, per nostalgjin dhe kujtimet qe na lidhin, per nje kohe te ndryshkur nga koha qe nuk kthehet me.
miremengjes reze dielli, nje miremengjes per ty.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tila
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 23/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Aug 24, 2008 9:06 pm

Qe te mendoj cdo cast dhe me mungon shuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmeee qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GREG
Boss
Boss
avatar

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Aug 24, 2008 11:25 pm

te dua & me mungon tmersisht 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Wed Aug 27, 2008 8:44 pm

mu be qejfi qe te ripash, ishte shume kohe , kishim shume gjera per te sqaruar.

p.s (jo njeriut te zemres, dikujt ne te shkuaren)

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Wed Aug 27, 2008 11:45 pm

do te marr nje hu e do te zbertheje brinjet se mi ke ngrit nervat Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Thu Aug 28, 2008 2:43 am

qe e do nje dru ti e do, po pse me lodhe trurin mua eshte problemi humor

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Location : se di vallaj knej ka korfuzi thon
Job/hobbies : letersi ,muzik,not
Humor : nuk la forum pa u rregjistru
Registration date : 27/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Thu Aug 28, 2008 4:25 pm

asgje se me ka merzit :(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tila
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 23/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Aug 31, 2008 9:13 pm

Sa do te doja te kisha ne keto momente qe te te cirrja surratin vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Aug 31, 2008 11:54 pm

Te hengert mortja goxha vajze.. shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Tue Sep 02, 2008 8:10 pm

me fal qe nervat e te tjereve ti nxorra ty, nuk e meriton, me fal qaj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Wed Sep 17, 2008 1:21 am

SHUM FLM PER URIMIN ME I BUKURI QE MORA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Wed Sep 17, 2008 9:34 am

QE E DUA SHUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Sun Oct 05, 2008 12:31 am

ca po bene tani zemer?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Mon Oct 06, 2008 12:34 am

e adhuroj qetesin tende

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Wed Oct 15, 2008 11:56 pm

ah sikur ta kisha nje person te tille hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Fri Oct 17, 2008 11:30 pm

problemet qe po te ndodhin ne keto momente, jane thjeshte pasqyrim i hakmarrjes se nje te shkuare te gabuar, zoti te ndihmoft, per gjithcka po kalon, sdo te uroja kurre te ishe ne veshtiresi, por ndoshta sot lahen lotet e mi

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Thu Oct 30, 2008 11:34 pm

bjeri kot tel, se une se hap Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
erti
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Fri Oct 31, 2008 9:24 am

DO I THOJA MOS TE BERTISTE SE PO FLEJ GJUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Wed Nov 05, 2008 12:47 am

te kam lene pas dore keto kohe, me fal po kam pas shume pune :(

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
RINA
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Wed Nov 05, 2008 9:54 pm

TANI NUK KAM PO TE KISHA DO I THOSHA NUK E DI>>>>>>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Daniel
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Male
Numri i postimeve : 45
Age : 36
Registration date : 05/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Fri Nov 07, 2008 2:12 pm

Do i them "Une shkrihem per ty vogelushe" :)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LULESHTRYDHJA
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 43
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   Tue Nov 11, 2008 12:41 am

te te rrah pak e ke besdi ? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare do t'i thoni njeriut te zemres ne keto momente?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 9Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: