»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Intervist dashurie.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Intervist dashurie.   Tue Jul 22, 2008 10:54 pm

1. Cfare eshte dashuria?
2. Je i/e dashuruar?
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
4.Kenga jote e dashuris?
5.Eshte me e thjeshte te duash apo te te duan?
6.Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
7.Te kane tradhetuar ndonjehere?
8.Do e falje tradhetin?
9.Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
10.Dashuria pa seks a ekziston? Te ka ndodhur ty?
11.Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
12.Dashuria eshte domosdoshmerisht reciproke?
13.Sa do te sakrifikoje per dashurin?
14.Do dilje kunder familjes tende per ate qe dashuron?
15.Cfare vendi ze besimi ne lidhjen tuaj?
16.Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
17.Do shkelje principet e tua per hire te dashurise?
18.Ekziston dashuria ne distance?
19.Eshte e vertet shpreja "Larg syve larg zemres?"
20.Si e pershkruani seksin ne cifte me 3 fjale.
21.Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
22.Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
23.Ke lenduar me shume apo te kane lenduar?
24.Si eshte i/e dashura jote ideale?
25.Cfare do i thoje njeriut qe do ne keto momente?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Intervist dashurie.   Tue Jul 22, 2008 11:48 pm

1. Cfare eshte dashuria?Genjeshtra me e madhe qe kam degjuar
2. Je i/e dashuruar?JO
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
4.Kenga jote e dashuris?kenga qe me pelqenNOVEMBER RAIN GUN'S'ROSES
5.Eshte me e thjeshte te duash apo te te duan?Te dua
6.Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?PO PO PO PO PO PO
7.Te kane tradhetuar ndonjehere?Nuk e di
8.Do e falje tradhetin?JO
9.Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?PO
10.Dashuria pa seks a ekziston? Te ka ndodhur ty?Ekziston.JO
11.Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?JO
12.Dashuria eshte domosdoshmerisht reciproke?DUHET
13.Sa do te sakrifikoje per dashurin?NUK E DI
14.Do dilje kunder familjes tende per ate qe dashuron?NUK E KAM BERE,JO.
15.Cfare vendi ze besimi ne lidhjen tuaj?Jo vendin pare
16.Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?MENDOJ SE PO
17.Do shkelje principet e tua per hire te dashurise?JO
18.Ekziston dashuria ne distance?JO
19.Eshte e vertet shpreja "Larg syve larg zemres?"JO ESHTE SHUME E VESHTIRE
20.Si e pershkruani seksin ne cifte me 3 fjale.NJE EKSPLOZION HORMONESH
21.Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?JO GJITHēKA
22.Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?MA KANE THYER
23.Ke lenduar me shume apo te kane lenduar?ME KANE LENDUAR
24.Si eshte i/e dashura jote ideale?XHENTIL.INTELIGJENT
25.Cfare do i thoje njeriut qe do ne keto momente?TE DUA (PO TA KISHA)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Intervist dashurie.   Wed Jul 23, 2008 1:22 am

1. Cfare eshte dashuria?--vuajtja me fisnike e zemres
2. Je i/e dashuruar?--po jam
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?--kenaqesi, nevoj,kuriozitet
4.Kenga jote e dashuris?--because i love you
5.Eshte me e thjeshte te duash apo te te duan?--te te duan
6.Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?--po shume here
7.Te kane tradhetuar ndonjehere?--ndoshta, se di
8.Do e falje tradhetin?--jo , nuk mendoj
9.Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?--them se ka shume raste qe nje situat behet e padurueshme, fiton kush iken
10.Dashuria pa seks a ekziston? Te ka ndodhur ty?--po me ka ndodhur, ekziston
11.Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?--jo, asnjeher zemra njeher lihet peng vetem te nje njeri
12.Dashuria eshte domosdoshmerisht reciproke?--jo aspak, shumicen e rasteve eshte nje nje drejtim
13.Sa do te sakrifikoje per dashurin?--varet nga njeriu qe jam lidhur
14.Do dilje kunder familjes tende per ate qe dashuron?--po kunder gjithe botes
15.Cfare vendi ze besimi ne lidhjen tuaj?--vendi i pare, pastaj ndjenja.
16.Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?--po, sado te dashurohen te dy, skam 2 njerez qe dashurojne njesoj
17.Do shkelje principet e tua per hire te dashurise?--per nje dashuri qe do te besoja verberisht, ne te kundert jo
18.Ekziston dashuria ne distance?--eshte shume e veshtire, por ekziston
19.Eshte e vertet shpreja "Larg syve larg zemres?"--po shume e vertet, distancas shuhan zjarrete vegjel, por ndez me keq flaket e medha
20.Si e pershkruani seksin ne cifte me 3 fjale.--kenaqesi, epsh, eksitim
21.Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?--jo gjithcka, mbi te gjitha jo ulje karakteri
22.Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?--po nje njeriu shume te rendesishem ne jeten time dikur, per kete me vjen shume keq
23.Ke lenduar me shume apo te kane lenduar?--ndoshta kam lenduar
24.Si eshte i/e dashura jote ideale?--i dashur, i sjellshem, me sharm
25.Cfare do i thoje njeriut qe do ne keto momente?--do vije me mua ne fund te botes ???

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Intervist dashurie.   Wed Jul 23, 2008 3:16 pm

jo nga 2 here shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Intervist dashurie.   Wed Jul 23, 2008 3:23 pm

1. Cfare eshte dashuria? Nje ndjenje qe na ben te vuajme
2. Je i/e dashuruar? Po
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar? Dashuria nuk ka arsye
4.Kenga jote e dashuris? Angels - Morandi
5.Eshte me e thjeshte te duash apo te te duan? Besoj se te duash eshte me e thjeshte
6.Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? Po
7.Te kane tradhetuar ndonjehere? Jo
8.Do e falje tradhetin? Ndoshta
9.Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? Jo
10.Dashuria pa seks a ekziston? Te ka ndodhur ty? Ekziston deri ne nje fare moshe / Po
11.Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe? Po
12.Dashuria eshte domosdoshmerisht reciproke? Jo
13.Sa do te sakrifikoje per dashurin? Deri sa te cenohej dinjiteti im
14.Do dilje kunder familjes tende per ate qe dashuron? Nuk besoj
15.Cfare vendi ze besimi ne lidhjen tuaj? Asnje vend
16.Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri? Po
17.Do shkelje principet e tua per hire te dashurise? Varet se cfare principesh
18.Ekziston dashuria ne distance? Nuk e kam provuar
19.Eshte e vertet shpreja "Larg syve larg zemres?" Po
20.Si e pershkruani seksin ne cifte me 3 fjale. Sex Sex Sex
21.Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? Jo
22.Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur? Jo, me sa di un
23.Ke lenduar me shume apo te kane lenduar? Me kane lenduar
24.Si eshte i/e dashura jote ideale? Thjesht si Xhesi
25.Cfare do i thoje njeriut qe do ne keto momente? Te Dua me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Intervist dashurie.   Thu Jul 24, 2008 7:36 pm

1. Cfare eshte dashuria?-gjeja me e bukur ne jete
2. Je i/e dashuruar?-eeee po
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?-ngrohtesine , kenaqesin edhe lumturine qe te fal partneri
4.Kenga jote e dashuris?-Toni Braxton - Unbreak My Heart
5.Eshte me e thjeshte te duash apo te te duan?-te duash
6.Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?-shumeee
7.Te kane tradhetuar ndonjehere?-ndoshta
8.Do e falje tradhetin?-jo
9.Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?-si besoj kesaj shprehje
10.Dashuria pa seks a ekziston? Te ka ndodhur ty?-mendoj se po mua me ka ndodhur personalisht
11.Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?-jo jo asnjeher
12.Dashuria eshte domosdoshmerisht reciproke?-se besoj
13.Sa do te sakrifikoje per dashurin?-gjithcka qe eshte e mundur nadje edhe jeten
14.Do dilje kunder familjes tende per ate qe dashuron?-edhe mundet
15.Cfare vendi ze besimi ne lidhjen tuaj?-9
16.Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?-normalisht qe po
17.Do shkelje principet e tua per hire te dashurise?-asnjeher
18.Ekziston dashuria ne distance?-mundet
19.Eshte e vertet shpreja "Larg syve larg zemres?"-jo nuk i besoj kesaje
20.Si e pershkruani seksin ne cifte me 3 fjale. kenaqesi eksperience edhe eksitim
21.Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? jo jo
22.Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?-po por nuk jam bere pishman
23.Ke lenduar me shume apo te kane lenduar?-kam leduar
24.Si eshte i/e dashura jote ideale?- esjellshme e sinqerte edhe e cilter
25.Cfare do i thoje njeriut qe do ne keto moment? -te te shikoja vetem njeher syte edhe te vdes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Intervist dashurie.   Fri Jul 25, 2008 3:31 am

1. Cfare eshte dashuria?--Dashuria eshte poezia e ndjenjave.
2. Je i/e dashuruar?--Sigurisht qe jam
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?--lumturi , perkujdesje ,
4.Kenga jote e dashuris?--Bon Jovi Always
5.Eshte me e thjeshte te duash apo te te duan?-- te te duan
6.Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?-- sigurisht
7.Te kane tradhetuar ndonjehere?--patjeter , as behet fjale
8.Do e falje tradhetin?--mendoj se kurre , nuk e kam fal deri tani .....
9.Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?-- nuk e di , skam eksperience te tille
10.Dashuria pa seks a ekziston? Te ka ndodhur ty?--po me ka ndodhur, dhe egziston
11.Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?--Jo nuk kam dashuruar , zemra mund ti perkase vetem nje personi...
12.Dashuria eshte domosdoshmerisht reciproke?-- jo jo nuk eshte recoproke se sdo kishte lot dhe vuajtje
13.Sa do te sakrifikoje per dashurin?-- shume dhe e kam bere ne te kaluaren
14.Do dilje kunder familjes tende per ate qe dashuron?--sigurisht , qe do dilja per ate njeri qe e dua me gjithe shpirt
15.Cfare vendi ze besimi ne lidhjen tuaj?-eshte vendi kryesor , nuk mund te egzistoj nje dashuri pa besim
16.Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?-Sigurisht qe po
17.Do shkelje principet e tua per hire te dashurise?-- nuk do ti shkelja , perse ato jane principet e mia dhe nuk mund ti shkel kurre
18.Ekziston dashuria ne distance?-egziston eshte nje prove e madhe , por dhe ka shume vuajtje
19.Eshte e vertet shpreja "Larg syve larg zemres?"-- Po vjen nje moment qe cdo gje harrohet
20.Si e pershkruani seksin ne cifte me 3 fjale.--shfryrje e ndjenjave te dashurise, nevoje elementare e njerezve , pjese e jetes ...
21.Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?--aspak
22.Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?-- e pranoj qe ja kam thyer
23.Ke lenduar me shume apo te kane lenduar?--edhe kam lenduar edhe me kane lenduar jemi baraz
24.Si eshte i/e dashura jote ideale?-- nuk egziston ideale
25.Cfare do i thoje njeriut qe do ne keto momente?--me mungon shume shpirti im , me zor pres diten qe do takohemi


Edituar pėr herė tė fundit nga DEA nė Wed Jul 30, 2008 12:08 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Intervist dashurie.   Fri Jul 25, 2008 4:53 am

1. Cfare eshte dashuria?__dashuria, gezimi per tu bere 2, frika per te ngelur 1
2. Je i/e dashuruar?___po jam,
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?___________sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja,xhelozia dhe besimi
4.Kenga jote e dashuris?_____Michael Bolton-when a man loves a woman
5.Eshte me e thjeshte te duash apo te te duan?___te te duan, sepse ndjenjat e tua nuk kane mundesi te lendohen
6.Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?___po, vuajtur dhe zgjenjyer
7.Te kane tradhetuar ndonjehere?___ndoshta, eshte pyetja qe si jap dot pergjigje
8.Do e falje tradhetin?___po ta dija jo, nuk besoj
9.Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?___ka raste kur situata eshte shume e dhimbshme, fiton kush iken, por lendon ke le pas(e kam provuar, kam ngelur pas)
10.Dashuria pa seks a ekziston? Te ka ndodhur ty?__po me ka ndoshur, ndjenja ska lidhje me seksin
11.Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?___jo asnjeher, smund te dashurohen 2 njerez njehersh, se konceptoj dot
12.Dashuria eshte domosdoshmerisht reciproke?___jo, madje shume here eshte e njeaneshme
13.Sa do te sakrifikoje per dashurin?___deri atje sa nuk imagjinohet
14.Do dilje kunder familjes tende per ate qe dashuron?____do dilja kunder cdo gjeje qe mban bota per dike qe zemra e di qe e do
15.Cfare vendi ze besimi ne lidhjen tuaj?___mbi besimin ndertohet dashuria ime.
16.Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?___po, nuk mund te dashurojne te dy ne te njejten mase,eshte e pamundur, secili dashuron sipas menyres se tij
17.Do shkelje principet e tua per hire te dashurise?____nese do ishte dashuria sic une e imagjinoj, nuk do me kerkonte te shkelja principet e mija per te, do me pershtatej, do mundohej te pakten
18.Ekziston dashuria ne distance?__po ekziston,
19.Eshte e vertet shpreja "Larg syve larg zemres?"___largesia per dashurin eshte si era per zjarrin, shuan zjarret e vegjel, ndez me keq te medhenjte
20.Si e pershkruani seksin ne cifte me 3 fjale._______pjese e pandashme e dashuris, kenaqesi epshesh, perleshje trupash te eksituar
21.Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?_____ne asnje vend nuk lejohet cdo gje,
22.Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?___mendoj se po, jam humane
23.Ke lenduar me shume apo te kane lenduar?____me kane lenduar
24.Si eshte i/e dashura jote ideale?_____dikush qe te me pershtatet mua,
25.Cfare do i thoje njeriut qe do ne keto momente?_____Distance never seperates two hearts that really care, for our memories span the miles and in seconds we are there. But whenever I start feeling sad cuz I miss you I remind myself how lucky I am to have someone so special to miss.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Intervist dashurie.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Intervist dashurie.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skender Korēa: Trajektore dashurie
» INTERVISTĖ ME SHKRIMTARIN E SHQUAR IBRAHIM KADRIUN
» Intervistė me poeten Fatime Kulli
» Flora Durmishi: Intervistė me zonjėn Liri Berisha
» Shaban Cakolli:Intervistė me shkas me Kryetarin e Lidhjes se Krijuesve nė Mergatė, Z. Hasan QYQALLA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: