»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
TE DUA, TE URREJ. EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
TE DUA, TE URREJ. EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
TE DUA, TE URREJ. EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
TE DUA, TE URREJ. EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
TE DUA, TE URREJ. EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
TE DUA, TE URREJ. EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 TE DUA, TE URREJ.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Jul 18, 2008 11:39 pm

Dashuria dhe urrejtja jane dy ndjenja me pole te kundert, njera fal kenaqesin e te nddenjurit me njerez dhe me ndjenja qe te falin ndjesi te mire shpirterore, urrejtja fal dhimbjen e njeriut qe e nise dhe te atyre qe e pesojne.Por ateher pse dashuria dhe urrejtja shpesh trazohen ne nje ndjenje te vetme qe nuk di cfare emri ti vesh??
Pse eshte kaq e lehte te kalosh nga njera ndjenje tek tjetra pa e kuptuar fare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Jul 18, 2008 11:41 pm

Me fal qe nuk dija
te shkruaj kujtime
por ti gjithmone je
ne Zemren timeeee>>>

edhe e dua por edhe e urrej nga njehere se eshet shume nevrike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptySat Jul 19, 2008 12:02 am

humor vdeksh ti bashke me romanticitetin e saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptySat Jul 19, 2008 12:05 am

cfare ke mer shett shett shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptySat Jul 19, 2008 12:06 am

hic mer humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptySat Jul 19, 2008 11:31 am

Vetem te dua!!!
puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptySat Jul 19, 2008 2:51 pm

edhe un te dua shume moj xhulja puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptySat Jul 19, 2008 5:39 pm

Une desha tjeter se Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptySat Jul 19, 2008 11:49 pm

pun e madhe moj
edhe un gjej tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptySun Jul 20, 2008 12:20 am

te urrej se me ke marr zemren, te dua se zemra ime je ti.

_________________
TE DUA, TE URREJ. 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptySun Jul 20, 2008 10:08 am

te urrej se je e mire
te dua se s`kam cfare ti bej zemres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptySun Jul 20, 2008 11:31 pm

Admin shkruajti:
Dashuria dhe urrejtja jane dy ndjenja me pole te kundert, njera fal kenaqesin e te nddenjurit me njerez dhe me ndjenja qe te falin ndjesi te mire shpirterore, urrejtja fal dhimbjen e njeriut qe e nise dhe te atyre qe e pesojne.Por ateher pse dashuria dhe urrejtja shpesh trazohen ne nje ndjenje te vetme qe nuk di cfare emri ti vesh??
Pse eshte kaq e lehte te kalosh nga njera ndjenje tek tjetra pa e kuptuar fare?


dashuria dhe urrejtja jane 2 ndjenja shume te forta dhe qe te dyja kur pushtojne zemren e njeriut jane shume te veshtira te kontrollohen, dhe ndjenja kalon logjiken dhe e merr lumi ate pune.pse jane kaq afer??sepse nje njeri qe dashuron me shume force,me gjithe veten e tije, qe bene shume per nje dashuri, investon veten dhe qenien e tij, kur ndihen qe e tradhetojne ne principet ne ndjenjat e tij , tjetersohet dhe dashuria e plagosur kthehet ne urrejtje, dhe nuk ka urrejtje me te forte se ajo e dashurise.
une personalisht nuk urrej ne pergjithesi, ne dashuri e kam me te veshtire akoma, kur kam ndier ndjenjat e mija te lenduara jam mbyllur ne vete, jam shmangur urrejtjes se helmon shpirtin.

_________________
TE DUA, TE URREJ. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Dec 04, 2009 12:35 am

te urrej me te njejten force me te cilen te duaaa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptyFri Dec 04, 2009 3:24 am

te dua e kurr mos te urrej nuk e kuptoj fjalen urrejtje TE DUA, TE URREJ. 789743
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rejbisa
moderator
moderator
rejbisa

Female
Numri i postimeve : 715
Registration date : 08/12/2009

TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Dec 14, 2009 5:38 pm

te dua kur je me mua te urrej kur nuk te kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mandir
super-moderatore
super-moderatore


Male
Numri i postimeve : 804
Registration date : 18/05/2009

TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptyMon Dec 14, 2009 5:39 pm

te dua dhe te urrej me te njejten force
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. EmptyTue Jan 05, 2010 11:23 pm

te urrej se te dua shume

_________________
TE DUA, TE URREJ. 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
TE DUA, TE URREJ. Empty
MesazhTitulli: Re: TE DUA, TE URREJ.   TE DUA, TE URREJ. Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TE DUA, TE URREJ.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: