»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
ARBRI "The special one" EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
ARBRI "The special one" EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
ARBRI "The special one" EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
ARBRI "The special one" EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
ARBRI "The special one" EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
ARBRI "The special one" EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
ARBRI "The special one" EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
ARBRI "The special one" EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
ARBRI "The special one" EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
ARBRI "The special one" EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
ARBRI "The special one" EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
ARBRI "The special one" EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
ARBRI "The special one" EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
ARBRI "The special one" EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
ARBRI "The special one" EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
ARBRI "The special one" EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
ARBRI "The special one" EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
ARBRI "The special one" EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 ARBRI "The special one"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptyThu Jul 17, 2008 4:57 pm

O njerez un jam Arbri, 20 vjec nga Tirona. Jom i cik i vjeter te ky forumi. Shefen e kam shume xhan se eshte shume e mire po edhe gocat e tjera jane shume te mira. Deri tani ia kemi kaluar mire sebashku dhe shpresoj qe ne te ardhmen tia kalojme akoma edhe me mire. Nje pershendetje speciale per Mondin, webmasterin e forumit, qe o cun njish !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptyThu Jul 17, 2008 5:00 pm

ARBRI flm vlla edhe ti je kenaqesia e forumit sepse me batutat e tua i ke thene nje shije te vecante forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptyThu Jul 17, 2008 8:48 pm

qyqaaaaa le nam arbri se eshte prezantim per cupat ketu mer poc, hahahaha im se na merove dil jasht se jam pa veshur une.(beje shaka yllo)
te kam xhan , se je shume i mire muahhhhhhhhhhhh

_________________
ARBRI "The special one" 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptyFri Jul 18, 2008 5:00 pm

o mondo rrof lal se edhe ti je shume i papam per te qene nje pijanec repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptyFri Jul 18, 2008 5:00 pm

era13 shkruajti:
qyqaaaaa le nam arbri se eshte prezantim per cupat ketu mer poc, hahahaha im se na merove dil jasht se jam pa veshur une.(beje shaka yllo)
te kam xhan , se je shume i mire muahhhhhhhhhhhh


shi si bo kjo sikur nuk e kam pa here tjeter zhveshur un repiste
je shume e mire yllo puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptySat Jul 19, 2008 12:14 pm

Arbri mire se te gjeta se ke ardh para meje Very Happy puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptySat Jul 19, 2008 3:07 pm

xhulja sko gjo lal, miresenaerdhe se duhen goca si ty qe ta zbukurojne forumin puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptySat Jul 19, 2008 5:58 pm

FLM! puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptySun Jul 20, 2008 12:09 am

nuk besoj se bera ndonje gje qe te meritoj falenderimin tend
thjesht shpreha nje te vertete e cila ne fund te fundit eshte merite e jotja puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptyTue Jul 22, 2008 7:25 pm

o arbri me je bere si kamarier mer qe pret njerzit ke dera qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptyWed Jul 23, 2008 3:54 pm

po ti re si je bere si ai kamarjeri qe i vesh pallton kur ikin? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
daniela
vip
vip
daniela

Numri i postimeve : 241
Registration date : 10/08/2008

ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptySun Aug 10, 2008 6:08 pm

bumm bumm bumm bumm bumm bumm bumm bumm qesh qesh qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" EmptySun Aug 10, 2008 6:12 pm

avash mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
ARBRI "The special one" Empty
MesazhTitulli: Re: ARBRI "The special one"   ARBRI "The special one" Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ARBRI "The special one"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: