»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
I'm Xhuli... EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
I'm Xhuli... EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
I'm Xhuli... EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
I'm Xhuli... EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
I'm Xhuli... EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
I'm Xhuli... EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
I'm Xhuli... EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
I'm Xhuli... EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
I'm Xhuli... EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
I'm Xhuli... EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
I'm Xhuli... EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
I'm Xhuli... EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
I'm Xhuli... EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
I'm Xhuli... EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
I'm Xhuli... EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
I'm Xhuli... EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
I'm Xhuli... EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
I'm Xhuli... EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 I'm Xhuli...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyThu Jul 17, 2008 11:43 am

Pershendetje!
Jam 17 vjec nga Peshkopia aktualisht ndodhem ne Itali ku edhe studjoj...
Shpresoj tja kalojme sa me mire bashke... kiss kiss kiss ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyThu Jul 17, 2008 11:57 am

XHULIA_DI mire se erdhe ne mesin tone yllo dhe flm me te vertet shpresoj tia kalojme sa me mire puthje puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vl_girl
super-moderatore
super-moderatore
vl_girl

Female
Numri i postimeve : 2304
Registration date : 17/07/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyThu Jul 17, 2008 2:19 pm

Mireseerdhe Xhulia puthje dhe shpresoj tia kalojme sa me mire ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyThu Jul 17, 2008 2:21 pm

Mire se ju gjeta... sigurisht qe do ja kalojme mire nese jo deren e keni te hapur...... Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyThu Jul 17, 2008 4:54 pm

mireseerdhe ne shoqerine tone virtuale dhe shpresoj tia kalojme shume mire bashke puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyThu Jul 17, 2008 8:45 pm

xhulia_Di shkruajti:
Pershendetje!
Jam 17 vjec nga Peshkopia aktualisht ndodhem ne Itali ku edhe studjoj...
Shpresoj tja kalojme sa me mire bashke... kiss kiss kiss ;)mire se erdhe yllo, do kenaqemi ketu, se eshte forum yll bote, kenaqu muahhhh

_________________
I'm Xhuli... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyThu Jul 17, 2008 8:56 pm

e shof se qeka yll me verte, po gjithe merita eshte e juaja (shume shpejt dhe e imja Very Happy)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyFri Jul 18, 2008 5:01 pm

hahahahhaha 2 dite ka ne forum edhe shikoni se sa egoiste njera
gjithesesi je shume e mil puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptySat Jul 19, 2008 12:13 pm

hhhahahahahhahahah puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptySat Jul 19, 2008 3:08 pm

puthje puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptySat Jul 19, 2008 5:57 pm

puthje puthje puthje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptySun Jul 20, 2008 12:10 am

qyqja avash mi se na hodhe pertoke me gjithe keto puthje qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyTue Sep 02, 2008 1:55 am

WELCOME DHE BOFSH QEF LAL puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyFri Mar 06, 2009 6:04 pm

o xhulja pershendetje yllo edhe mir se erdhe.
po kur vetvetja esht mendje madhe edhe sdo qe ti flasi njeri si me ja bo qe ta njofesh vec ta kapesh prej fyti :qielli:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptySat Mar 07, 2009 10:13 am

ANIIIIIIIII HAHAHHAHA MIRE SE ERDHE XHULIAAAAAAAA QENDRIM TE KENDSHEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptySat Mar 07, 2009 3:32 pm

o rina ca te besh zjedhje tjeter ska . se lek skam qe ti jap se me lek i rrehet menja hahahaahahahahahahaahahahaahahaahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyWed Jun 17, 2009 2:48 am

po kjo xhiulia nga bohet? :think:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 35
Registration date : 11/09/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyWed Jun 24, 2009 8:35 pm

ka dhe emer te bukur kjo xhulia im _boss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptyThu Jun 25, 2009 2:25 am

po pra shum po ku ehste?na iken fare kto jan ber per ti kerkuar te njerez te humbur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... EmptySat Jun 27, 2009 3:20 am

po ca njerez te humbure re aman kto jan bo me i kerku me teleskop haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
I'm Xhuli... Empty
MesazhTitulli: Re: I'm Xhuli...   I'm Xhuli... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
I'm Xhuli...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: