»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
mire se ju gjata EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
mire se ju gjata EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
mire se ju gjata EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
mire se ju gjata EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
mire se ju gjata EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
mire se ju gjata EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
mire se ju gjata EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
mire se ju gjata EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
mire se ju gjata EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
mire se ju gjata EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
mire se ju gjata EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
mire se ju gjata EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
mire se ju gjata EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
mire se ju gjata EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
mire se ju gjata EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
mire se ju gjata EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
mire se ju gjata EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
mire se ju gjata EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 mire se ju gjata

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ina
anetar i/e re
anetar i/e re


Female
Numri i postimeve : 5
Age : 29
Location : tirane
Job/hobbies : studioi
Registration date : 03/06/2008

mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyThu Jun 05, 2008 10:19 pm

persh emri im eshte Ina, dhe jam 19 vjec , shpresoj tja kalom mire ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyThu Jun 05, 2008 10:23 pm

ina mire se erdhe shpresoj tia kalosh sa me mire ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyThu Jun 05, 2008 11:02 pm

ina mire se erdhe,nje qendrim te kendeshem ne mesin tone.kalofsh sa me bukur.

_________________
mire se ju gjata 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyMon Jun 16, 2008 4:43 pm

ina miresenaerdhe dhe uroj te kalojme sa me mire ne shoqerine tone virtuale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyMon Jun 16, 2008 7:46 pm

ina mire se na ele.. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyMon Jun 16, 2008 9:43 pm

mire se erdhe ina...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyTue Jul 15, 2008 4:02 pm

o dea po ti ri dreq sna e ke thon se sa vjece je shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyTue Jul 15, 2008 4:08 pm

o arbri lere mer mos e pyet se ajo u plak qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyFri Jul 18, 2008 5:05 pm

qyqjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vdeksha un per rrudhat e deas jarebi qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyTue Sep 02, 2008 1:53 am

KALOFSH KENDESHEM MES NESH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptyFri Mar 06, 2009 6:47 pm

mir se na erdhe ina edhe mere i llokum shyqyr qe na gjete shnosh e mir qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptySat Mar 07, 2009 10:04 am

WEEEE SA TE REJA KE FORUMI MIRE SE ERDHE INA DHE KUJDES SE KA CA POCA KETU STE LEN REHAT qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ani91
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
ani91

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Location : london uk
Registration date : 16/02/2009

mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptySat Mar 07, 2009 3:42 pm

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii o rina edhe ket ma bere mi qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kleandra
anetar i/e re
anetar i/e re
kleandra

Numri i postimeve : 87
Registration date : 23/02/2009

mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata EmptySat Mar 07, 2009 10:47 pm

mir se ju gjeta te gjitve ban
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
mire se ju gjata Empty
MesazhTitulli: Re: mire se ju gjata   mire se ju gjata Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mire se ju gjata
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: TE NJIHEMI ME NJERI-TJETRIN :: Prezantimi i Antarėve-
Kėrce tek: