»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Dy Fjale Zemre...!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyTue Jul 22, 2008 11:21 pm

c"fare eshte dashuria : dy puthje nga buzet e mia, eshte ai moment qe te mendoj eshte ajo fjale te dashuroj, dashuri mos kujto se eshte vetem nje poezi, dashuri quhem une dhe ti. Dashuri eshte kur te duhemi fort kur s'ndahemi per asnje gje tjeter ne bote

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyWed Jul 23, 2008 8:34 pm

te te duash nuk eshte e thjesht, jo sepse ti nuk e pranon, as se une nuk di te te dashuroj, thjesht sepse ti je shume larg meje, dhe une nuk di te dashuroj ne te tille menyre.

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyThu Jul 24, 2008 11:56 pm

Ne bote ka gjera me te medha se fjalet,dashuria nuk flet

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyThu Jul 24, 2008 11:56 pm

Nese ndjen se mund te vdesesh per dashuri,jeta jote ka me shume embelsi.

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyThu Jul 24, 2008 11:57 pm

Dashuria eshte e verber,dhe jo rralle edhe e shurdhet e memece,por ne kete rast ishte edhe budallaqe.
shett shett

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Jul 25, 2008 1:24 am

Ligjvenesi dashuri, ekzekutivi njeri, gjyqesori gjithesi, per te arritur ne dhenien e vendimit qe eshte prape njeri. Dashuria eshte padrejtesi.

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyFri Jul 25, 2008 4:59 am

E kupton qe ke rene ne dashuri, vetem atehere kur e kupton qe te thuash "mirupafshim" eshte gjeja me e veshtire qe mund te besh.

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyWed Nov 25, 2009 1:34 am

Te lutem kujtome...edhe pse rralle,vetem te di se nuk me ke harruar...te di se dhe ti ke mall...te di se dhe une te kam munguar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 EmptyWed Nov 25, 2009 7:11 am

Me duaj po aq sa te dua un ty, ....mos mu largo nga zemra nese te largohem nga syt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dy Fjale Zemre...!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: