»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Dy Fjale Zemre...!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyThu Jul 17, 2008 3:52 pm

Te DUA !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
xhulia_Di

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 27
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyThu Jul 17, 2008 8:12 pm

Dy fjale zemre dalin per ty
se nga do futen 1 Zot e di qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyThu Jul 17, 2008 8:35 pm

forca e zemres se dashuruar gjendet ne pasjonin qe i japin syte e dashuruar te patnerit, por dhe vdekja e kesaj zemre gjendet te tradhetia qe keta sy i8 japin

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyFri Jul 18, 2008 4:34 pm

xhulia_Di shkruajti:
Dy fjale zemre dalin per ty
se nga do futen 1 Zot e di qesh


o te rafte nei dashni ballit ty ishalla qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 6:53 pm

Dashuria ime per ty kurre nuk do te thyhet... edhe kur te jem plak dhe me thinja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 6:56 pm

Disa nga gjerat me te bukura ne jete nuk duken, ja perse ne mbyllim syte kur puthim,qajme apo fleme....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 6:57 pm

N.q.s. do te zgjidhja midis dashurise per ty dhe frymarrjes, do te perdorja frymarrjen time te fundit te bertisja "TE DUA FORT"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:19 pm

nese largesin qe na ndan do e mallkoje, ndalo nje cast, mendo se largesia eshte prove dhe sakrifice per dashurin e vertet.

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:31 pm

Admin shkruajti:
nese largesin qe na ndan do e mallkoje, ndalo nje cast, mendo se largesia eshte prove dhe sakrifice per dashurin e vertet.

:P :P :P :P E vertet..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:40 pm

bobe bobe bobe bobe

dashuri nuk do te thote te harosh, por te falesh, nuk do te thote te degjosh, por te kuptosh, nuk ka rendesi cfare shikon, por cfare ndihen, nuk ka vlere si le te ikin gjerat, por si i mban ato shtrenguar me veten.

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:45 pm

dashuria eshte nje gje e cila do ishte me mire te mos ekzistonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:51 pm

N.q.s. cdo gje mbaron, une do te dije thelle ne zemren time, se endrra ime u realizua. Ne kete jete, ti ke qene e dashuruar me mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:54 pm

Bir ke le pasem ??!!??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:54 pm

Nese pikat do ishin puthje, une do te dergoja shiun tek ty. Nese perqafimet det, une do te dergoja oqeanet. Nese dashuria do te ishte njeri, do dergoja veten time.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySat Jul 19, 2008 11:56 pm

E di se c'eshte dashuria , sepse je ti..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySun Jul 20, 2008 12:10 am

kendo sikur askush s'te degjon, vallezo sikur askush nuk te shikon, dashuro sikur kurre asgje nuk do te lendonte, ndiqe zemren tende, ajo sdo te tradhetone kurre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySun Jul 20, 2008 12:12 am

qaj qaj ca ti bej se mua me tradhetoi, u dashurua me personin e pamundur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySun Jul 20, 2008 12:19 am

mos qaj prej deshperimit, nese jeta s'te buzeqesh, qesh ne ditet e trishtimit, rishtaz dita e gazit vjen.

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySun Jul 20, 2008 12:23 am

C'fare ka perpara nesh dhe c'fare ka pas nesh, nuk eshte asgje krahasuar me c'fare kemi brenda..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySun Jul 20, 2008 12:24 am

Jeta eshte 10% e asaj qe na ndodh dhe 90% menyra si reagojme..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySun Jul 20, 2008 12:27 am

Ti, qe ruhesh ne thellesin dhe erresiren e nje cepi te zemres sime, ti qe me bene te lumtur vetem me nje shikim, TI, thjesht ti dashuria ime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptySun Jul 20, 2008 11:39 pm

Kur te dhemb zemra mos mendo qe eshte infrakt, se zemra kerkon zemren e behet merak mos shko te mjeku ndihm me kerku po eja tek une nje puthje kam me ta dhuru

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyTue Jul 22, 2008 1:08 am

DRIDHESHIN BUZET NE PUTHJEN E GJATE
DASHURIA DHE URREJTJA,PREHESHIN
NE TE NJEJTIN SHTRAT!

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyTue Jul 22, 2008 7:08 pm

dridheshin duart nga prekja plot mall
dashuria dhe tradhetia, dergjeshin prane e prane.

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 EmptyTue Jul 22, 2008 11:11 pm

Me prek....me ledhato...me bej te humbas ndjenjat...ashti sic di
vetem ti...mes mendimeve te mia.

_________________
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Sponsored content
Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dy Fjale Zemre...!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: