»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Dy Fjale Zemre...! EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Dy Fjale Zemre...! EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Dy Fjale Zemre...! EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Dy Fjale Zemre...! EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Dy Fjale Zemre...! EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Dy Fjale Zemre...! EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Dy Fjale Zemre...!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptySun Jun 01, 2008 12:27 am

Te gjithe ne kemi dike per zemer qe aq shume na mungon dhe kemi deshire te dijme per te....dhe te i themi dy fjale zemre t'ja kushtojme pikrisht atij/asaj qe zemra na kerkon.....qofte me nje Miremengjes,Mirdita apo Mirembrema nga ketu ku jemi ....

Forumiste te dashur,shkruani dy fjale zemre,per njeriun e zemres qofte me dy rreshta....

Ty te kam lutje te mengjesit per cdo dite te jetes sime ....
Uroi dhe deshiroi me shpirt te jesh mire me shendet .....

_________________
Dy Fjale Zemre...! 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptySun Jun 01, 2008 12:27 am

Pranverat vijne e shkojne...
Me e bukura pranvere e jetes sime je Ti...!

_________________
Dy Fjale Zemre...! 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptySun Jun 01, 2008 12:28 am

Eshte dikush qe jeton me Ty dhe fjalen Tende edhe pa prezencen Tende....!
Edhe pse malli per Ty ngadale po e shkrine edhe akullin ne maje te ajzbergut!

_________________
Dy Fjale Zemre...! 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptySun Jun 01, 2008 12:36 am

Kur mendoj pėr Ty...jetoj.
...sa shpesh vdes e ngjallem kur mendoj pėr Ty!

_________________
Dy Fjale Zemre...! 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptySun Jun 01, 2008 12:38 am

Eh, fllad i lehte pranvere qe po ledhaton floket e mia,

te falenderoj qe po e asgjeson dhimbjen e kokes time....

_________________
Dy Fjale Zemre...! 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
GREG
Boss
Boss
GREG

Numri i postimeve : 561
Registration date : 01/06/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptySun Jun 01, 2008 1:38 am

Te Dua[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptySun Jun 01, 2008 9:53 pm

me mungon buzeqeshja jote ne ditet e mija me te trishta,
madje me e keqja eshte se me mungon dhe ne ato dite qe jam e gezuar,se gezimi dhe trishtimi im je ti.

_________________
Dy Fjale Zemre...! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyThu Jun 12, 2008 10:18 pm

ti je gjeja me e bukur qe po me ndodhe ne keto dite.
je dhe mundimi i diteve te mija,se di por ndoshta eshte sepse ti trazon ditet e mija qetesin time.

_________________
Dy Fjale Zemre...! 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyTue Jun 17, 2008 1:58 pm

o admin po vetem 2 fjale ke thene mi te rafte pertoke jarebi, e jo me fillu me bi poezi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyTue Jun 17, 2008 1:58 pm

[b] TE DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
summerwine
anetar i/e re
anetar i/e re


Numri i postimeve : 5
Registration date : 17/06/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyTue Jun 17, 2008 5:47 pm

PER DASHURIN;NUK MUNGON NJI E? ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyTue Jun 17, 2008 8:28 pm

per ty humba veten,
per egon time humba dashurin tende

_________________
Dy Fjale Zemre...! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyFri Jun 20, 2008 9:04 pm

miau kthhhhhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptySat Jun 21, 2008 10:26 am

vdeksha une per ty
edhe vdeksh ti per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptySun Jul 13, 2008 9:44 pm

DEA shkruajti:
vdeksha une per ty
edhe vdeksh ti per mua


mire e ke ti o lal po spo i plas njeriu qe vdiqem ne te dy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Jul 14, 2008 12:58 am

nje perplas gotash peer kujtimet qe mee lidhin me ty
per dashurin qe e fale, per dhimbjen qe te dhurova

_________________
Dy Fjale Zemre...! 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyMon Jul 14, 2008 3:15 am

dashuria nuk matet me fjale te bukura,matet me sakrifica, sa me te medha te jene ato, aq me e forte eshte ndjenja

_________________
Dy Fjale Zemre...! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyTue Jul 15, 2008 12:54 am

koha kalon, muajt, vitet, dhe ne plakemi, cdo gje merr koha me vete, momente te jetes, por kujtimet e tua kurre nuk do te harrohen...

_________________
Dy Fjale Zemre...! 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
TOP_MODEL

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyTue Jul 15, 2008 3:58 pm

Me nje qiri mund te ndezesh mijera qirinj te tjere dhe jeta e qiriut nuk do te shkurtohet. Lumturia kurre nuk pakesohet kur e ndan me te tjeret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyTue Jul 15, 2008 5:29 pm

Ti nuk vdes per mua
Por un vdes per ty
E di qe ste plasi po vdiqa un per ty!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyTue Jul 15, 2008 5:29 pm

qaj qaj qaj qaj qaj qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyWed Jul 16, 2008 3:00 am

dashurin mos e mat ma fjale te medha, as me dhurata te shtrenjta, aq me teper me mendjemadhesi, ndjenja matet vetem me rrahjet e zemres, kur e merr malli per njeriun e dashur.

_________________
Dy Fjale Zemre...! 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyWed Jul 16, 2008 11:44 pm

bobe bobe bobe bobe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyThu Jul 17, 2008 1:24 am

2 fjale zemre per ty, ne mallin, vuajtjen , largesin tende me kujto, nese me ke arruar te falat mi dergo, nese ndonjeher me kujton, thjesht ne zemer me zgjo

_________________
Dy Fjale Zemre...! 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! EmptyThu Jul 17, 2008 4:13 am

gjeja me e bukur e dashuris, eshte padurimi, per te pare 2 sy qe te merr malli, per per syte e tu zemra ime ndihen vec mall

_________________
Dy Fjale Zemre...! 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Dy Fjale Zemre...! Empty
MesazhTitulli: Re: Dy Fjale Zemre...!   Dy Fjale Zemre...! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dy Fjale Zemre...!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: