»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 UNE DHE TI.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: UNE DHE TI.....   Sat May 31, 2008 12:48 am

Une e ti jemi nje poezi, titulli une e vargjet ti.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sat May 31, 2008 12:50 am

une dhe ti jemi nje gjithesi,planetet une dhe yjet ti

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sat May 31, 2008 12:50 am

une dhe ti nje det ne stuhi,une jam dallget dhe valet ti

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sat May 31, 2008 1:32 am

une dhe ti dhe pse jemi larg , duhemi shume ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sat May 31, 2008 1:50 am

Une dhe ti
Lusnim naten qe edhe pak te zgjaste
Te mos kish agim
Edhe dielli fare te mos lindte
Vetem une dhe ti
Edhe dielli ate dite te shuhej
Ndarje te mos kish
Nese mijera kilometra sot na ndajne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sat May 31, 2008 5:27 pm

UNE DHE TI
Ahhh dielli te mos perendonte kurre
Ne altarin tend te nuseris te isha une burre
Dhe hena te dilte ne mes te dites dhe ti thoshte diellit te lutem i dashur mos lind me kurre
Toka nen kembe pershperit pse valle hena te jet merzit nuk do qe te behet asnjehere dite
Ku dita pret gjera te mahnitshme nga keta te dy
UNE DHE TI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 9:59 pm

une dhe ti na na ndan largesia per te na bashkuar malli dhe dashuria

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 10:38 pm

Une e ti
Si rrezet e diellit qe ngrohin token,
si yjet e nates qe rrethojne boten,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 10:42 pm

une dhe ti,klithem e heshtur pasjoni

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 10:43 pm

une dhe ti dy shpirta ...nje trup
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 10:46 pm

ti po ti.....dy trupa nje shpirt moj se ngele me shishe ne goje dhe gjerat i shkruan me koke poshte.une dhe ti urrehemi si asnjeri qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 10:47 pm

une dhe ti sherr humor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 10:51 pm

une dhe ti,nje prekje ne horizontin e viteve qe nuk kthehen me

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 10:53 pm

une dhe ti kur te dush s'ta ka friken njeri vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 10:53 pm

une dhe ti kemi shpall lufte vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 10:54 pm

une dhe ti eshte e kot se ne fund si lart si poshte e humbur del ti qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 11:14 pm

une e .......ti si gjithmone ja fut kot ..germo o tare germo qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 11:17 pm

kaq thell e ke fshur moj..???une dhe ti .....hic mo c'te dua une ty qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Sun Jun 01, 2008 11:42 pm

une e ....ti more si gjithmone ja fut kot ...po kush te tha more ...shef si shume endrra me sy hap bumm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Mon Jun 02, 2008 12:45 am

une dhe ti..futja futja kot se njeher do te zer plot qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Mon Jun 02, 2008 12:50 am

une dhe .. ti je shume kot :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Mon Jun 02, 2008 1:32 am

une dhe ti...sikur te kishe shancin te me njihje do ndryshoje mendim kemb e koke qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Mon Jun 02, 2008 1:34 am

une dhe ti ...as dua te te njof fare shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Mon Jun 02, 2008 1:36 am

une dhe ti...thash sikur jo se dua te te njoh,se as une s'dua te te shikoj syfetin qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   Mon Jun 02, 2008 1:45 am

une e ti ...thyfsh turinjte ti vras
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: UNE DHE TI.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
UNE DHE TI.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: