»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Fri May 23, 2008 2:03 am

PO E HAP KETE TEME ,DUKE PARE NE SYTE E NJE MIKEJE SHUME TE MIRE NJE DHIMBJE SHUME TE MADHE,QE PO SHUHET CDO DITE,NJE DHIMBJE PER ZEMREN E SAJ,PER JETEN,PER AVENIRIN,PER ATE CKA AJO ESHTE.KJO DHIMBJE PO E STERMUNDON,PO E BENE ME DELIKATE NE NDJENJA,AJO QE ISHTE METER ETALON I NJE ZEMRE NE VUAJTJE.ZGJEDHJET QE KA BERE PER TE TJERET,E KANE DETYRUAR TE HEQ DORE NGA LUMTURIA E SAJ.PER JU ESHTE E DREJT?NE KETE RAST A DUHET TE JETE E DOMOSDOSHME QE KJO VAJZE TI DREJTOHET DIKUJT(NE JETEN E SAJ)NESE ME DO ,ME LEJO TE IKI????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Hard_Rock
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
avatar

Numri i postimeve : 169
Registration date : 26/05/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Mon May 26, 2008 8:52 pm

per mua eshte pak e pakuptimt kjo qe thua admin.... pse ne cilin shekull jetojm ne apo akoma behen keto gjera me te detyruar??? nejse nuk po me shume per rastin ne fjale por gjithsesi mendoj qe me te vertete ka ndodhe nje gje e tille eshte diqka e padrejte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Mon May 26, 2008 9:01 pm

hard_rock po ta shpjegoj me mire .tema merr spunto nga nje premtim qe eshte bere midis 2 njerezve,por me kalimin e kohes ky premtim po behet shume i rende per tu mbajtur.dhe shpreja nese me do me lejo te iki,nuk eshte nje lutje qe behet se po e mbajne te detyruar kete vajze,thjesht nga vuajtjet qe ajo po tregon,nje menyre jetese qe asaj po i rendon,nga mosdashja qe kete premtim ta shkel,duhet qe personi tjeter qe jeton me te,ta kuptoj vuajtjen e saj,dhe ti thote"e shoh qe kjo vuajtje eshte shume per ty,po t ele te ikiesh).tani pyetja ime eshte:
KUSH SHIKOJME QE NJEREZIT QE KEMI PRANE,VUAJNE,SADO QE MUND TI DASHUROJME,NUK ESHTE ME MIRE,TI LEME TE IKIN??'

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Mon May 26, 2008 10:25 pm

life sucks.c'fare tjeter mund ti thuash kesaj pyeteje enigmatike.si mund ti kerkosh dikujt qe te do te largohet???duhet te ishte largohu se nuk te dua me.kjo po eshte me e thjeshte dhe me me kuptim.eshte shkaterrim per personin tjeter t'ja shtrosh ne ate menyre kerkesen per tu ndare.me mire i/e drejt per drejt dhe e ke te paster ndergjegjien.se sa me genjeshtra e me fjal te koklavitura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Mon May 26, 2008 10:39 pm

duhet te kesh shume kurajo ti thuash dikujt qe do,per te miren e tij/saj te largohet,sepse dashuria na bene egoist.te duash do te thote te heqesh dore,per te miren e patnerit.mendojme se jemi shume te forte ,dhe te gjitha premtimet tona ,qe i bejme ne nje moment qe ndihemi te dashuruar,ose qe ndihemi "te detyruar",sepse shpesh fakti dhe jeta na perplas neper shkembinje te fuqishem,qe duhet ti perballojme me guxim,dhe ngelemi ne udhekryq,dhe ne menyren tone,kerkojme qe ndihme atyre qe na rrine prane.
une personalisht po te shikoja nje njeri qe dua,(sado shume ta dua)ta shoh te palumtur ne krahet e mije,per arsye te ndryshme,do ta beja ate gje,do i thoja te largohej qe te mos ta shihaj vuajtjen ne syte e tij.nuk ka me keq ,eshte me keq se ndarja,te shohesh se shkaktar dhimbjeje per dike qe do je ti,ose nje premtim qe t eka bere ty.
une personalisht do ta beja.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Mon May 26, 2008 11:22 pm

Gjithe ato fjal te kota ke then moj vajz.thjeshte fare,nese personi pran teje e ndien se po vuan e vetmja gje qe mund te thot eshte..NUK TE DUA ME NE JETEN TIME SE PO VUAJ..po i do qejfi mund dhe te te uroj dhe fat ne jete Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Mon May 26, 2008 11:45 pm

derman o kafshe lexoj mire,se jua ke fut kot(sa keqkuptohet ky robi)pffff

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Tue May 27, 2008 12:22 am

po ca lesh keqkuptimi...o njeri ajo nuk ka pse ti thot nese me do me ler te iki..ajo nese vuan ti thot nuk mundem me te jem me ty.s'ka shume per shkence.me do po rri....s'me do ik pirdhu.jo po terci jo po verci.dashuria eshte e thjeshte nuk ka derdellitje.hajt shndet nga mua se na merzite vras qesh puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Tue May 27, 2008 12:24 am

mbahe posht se e mbush shejtani,derman avash pse nxehesh,diskutojme jo rrihemi

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Tue May 27, 2008 12:34 am

derman me vjen keq por me si pergjigjesh le te kuptosh qe nuk ke dashuruar me te vertete ti ne jete,sepse eshte shume e veshtire ti thuash partnerit qe nuk te dua.Admin ke te drejte me mire ta lesh te iki partnerin se ta shikosh qe dite pas dite (une them)i fiket drita e lumturise nga syte.Por eshte shume e veshtire teper.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Tue May 27, 2008 1:00 am

epo keto nuk duan te kuptojne ose nuk kuptojne me te vertet.e thjesht fare.nuk ndihem me mire me ty nuk mund te ndiej me per ty po vuaj me ty.lamtumire.nuk eshte nevoja te thash..nese me do me ler te iki.WTF is that.finish the end no more i love you.e moret vesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Tue May 27, 2008 2:04 am

Shocked Shocked Shocked Shocked me spat ne dore dhe thenia

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Tue Jul 15, 2008 6:39 pm

e keni bo forumin si skena e WWF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Wed Jul 16, 2008 3:16 am

arbri epo eshte koha qe vendimet e medha te merren ne menyre te prere, prandaj te bene kaq pershtypje dhe ty ske faj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Wed Jul 16, 2008 11:39 pm

e ca sdo me thon kjo qe sapo nuk the? qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Thu Jul 17, 2008 1:34 am

humor humor lidhe trurin se nuk po kupton asgje ca shkruaj une qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Thu Jul 17, 2008 3:56 am

sa here shikon dhimbje ne syte e mi, sa here qe asnje fjale nuk me gezon, asnje shpreje, asnje send, asnje veprim nuk me mbush zemren se kupton se tek ti kam lene veten peng, p'er te mos u gezuar kurre, per mos te ndjere kenaqesi, lumturi, p'er te sakrifikuar veten per ty, nuk te mjafton kaq te me thuash ik???
e tmerrshme sesi nuk jemi te afte ti japim drejtim fatit tone, por kerkojme qe te tjeret ta bejne kete, dhe une sot pres qe ti ta besh nje gje te tille per mua, jo se jam e dobet, e tille nuk jam, thjesht e di veshtires e vendimeve te mija dhe thjesht nuk mund, dhe me ty nuk mund... zoti marrte vedimet tona....zoti qofte me ne

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Thu Jul 17, 2008 3:54 pm

kjo era o bo me e mire si shkrimtare me afrimin e veres

ndoshta eshte e vertete ajo qe thone per shkrimtaret qe jane disi te rrjedhur repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Thu Jul 17, 2008 9:06 pm

arbri do te marr dreqi mos u beje xheloz, se jam shkrimatare brilante un hahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Fri Jul 18, 2008 4:33 pm

hahahahah vdeksh ti qafsha jarebi se je shume thekthi me ate llapen perjashta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Sun Jul 20, 2008 11:55 pm

avash se do me hash llapen me sy, qyqaaaaaaaaa se ke syrin e keq ti

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Mon Jul 21, 2008 12:10 am

shett shett shett ju lutem respektoni temat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   Mon Jul 21, 2008 12:37 am

shefo na fal se bojme me, dhe 2389572938290 here dhe boll hahahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NESE ME DO,ME LEJO TE IKI......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: