»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Fri May 23, 2008 1:12 am

SIPAS MENDIMIT TUAJ,FILMAT PORNOGRAFIK JANE NJE FOREM E LEGELIZUAR E PROSTITUCIONIT TE LEGALIZUAR?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Fri May 23, 2008 1:14 am

per mendim tim mendoj se po sepse jane brenda te gjithave standarteve qe ka nje punonjes repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Fri May 23, 2008 4:06 pm

o mondo hahahahahahahahahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Fri May 23, 2008 4:07 pm

edhe un mendoj qe pornografia eshte nje forme prostitucioni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sat May 24, 2008 4:39 pm

PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO.
EDHE NJE HERE PO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sat May 24, 2008 6:11 pm

pornografia eshte nje forem prostitucioni qe ne vend te nje shfrytezimi per perfitime ne rruget e nje qyeti ose periferie,eshte nje menyre fitimi ne shkalle nderkombetare ku fitimet dhe shfrytezimi eshte me i madhe,vetem ndryshimi nga prostituzioni ne rruge eshte se behet me nje kontrat,dhe jo me detyrim(jo rrembim t epakten)sic ndodhe shpesh ne prostitucionin e rruges me protektor,dhe kamera sigurisht.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweet angel
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 2
Registration date : 24/05/2008

MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sun May 25, 2008 2:31 pm

nuk e mendoj te tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sun May 25, 2008 4:03 pm

ORE AMAN SE TANI PO KUJTOHEM UN, CA KENI ME PROSTITUCIONIN JUVE RE? LEJENI NE QEF TE VET, KUSH DO TA SHOHI LE TA SHOHI (KUJDES MER ATO QE JAN MBI 18 VJEC) KUSH NUK DO MOS TI SHOHI. I JENI QEP PROSTITUCIONIT JUVE shett shett shett PFFFFFFFFFFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sun May 25, 2008 5:06 pm

se bejme me arbri na fal,na i fal gabimin rrusho

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Tue Jun 17, 2008 1:53 pm

era qe te te fal duhet te me kiss Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Wed Jun 18, 2008 2:52 pm

o arbri i thuaj te me kiss edhe mua mer repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Fri Jun 20, 2008 8:44 pm

una mendoj qe ju ja fusni kot se pornografia kualifikohet ne shkallet e artit te nderuar pasi aty ka aktor dhe jo te shfytezuar

prositucioni nuk esht art po esht pune qe ne shumicen e rasteve ushtrohet pa deshire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sat Jun 21, 2008 1:12 am

po motra mir e ke.. fillo pune dhe ti se ngele ne net.. Very Happy Very Happy Very HappyAto femra qe merren me prostuticion 90% vuajne nga depresioni dhe semundje te tjera mendore.. Ndersa pjesa tjeter perdures se rregullt drogash te forta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sat Jun 21, 2008 2:42 am

shoku ca lidhje kishte kjo se se mora vesh

apo isht noj batut

pffffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sat Jun 21, 2008 10:49 am

Ta shpjegon shoku ty... Pa problem fare... Very Happy Very Happy
Pornografia nuk eshte art dhe aq me pak ta quash "i nderuar"...
e shikon qe nuk jam aq i keqe.. Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sat Jun 21, 2008 12:15 pm

top modelo nut e quajta prongrafin e nderuar po ju thash ju qe keni shkruajtur te nderuar

nuk e kuptoa se ca lidhje kisha un ne ate mes qe pse rri gjith diten net u dashka me fillu pune aty me mire he???????

pastaj esht apo jo art ate nuk e thot as angel as top model po e thon te gjith

prostiuticoni esht profesion i ushturaur me dhun te thash
ndersa porongrafia esht ART

sipas tjeje i nderuar top modelo edhe ato filmat qe permbajne caste roz aktoret nuk bekan art he po qekan prostituata e zhigolo

pffffffffffff

shkruni mer idete e juja mos u merni me komentimin e mendimit te antarve se per kete gezojme qe jemi ne demokraci se kemi te derjt mte mendojm dhe te themi cfar te duam pa pasur frik se mund te paragjykohemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sat Jun 21, 2008 12:37 pm

Une s'do merrem me ty tani... Lexoje dhe njer ate qe ke shkruajtur, lexo edhe komentim tim edhe pastaj bej pfffffffffffffff gjithe diten...
Demokraci je dhe ti mos u merzit..
Dashuria eshte art moj goc!!!!!!!!! Erotizmi qe ndryshe do te thote kunsumimi i dashurise... edhe ka lloj menyra per te shfaqur dashurine, ne filma, ne piktura apo poezi !!!
si thua te dashurit tend ti angel ne krevat? hajde bejme dashuri apo ec e bejme pornografi???
Nejse muhabet pa breqet ky.. Gjithe te mirat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Sun Jul 13, 2008 9:41 pm

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
po clidhje ka prostitucioni me pornografine njehere se na cmenet fare
shett shett shett shett shett shett shett shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Mon Jul 14, 2008 4:14 pm

arbri te drejte ke mer po nuk kane cfare te shkuajne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Tue Jul 15, 2008 5:30 pm

o mondo po mire mer ca taksirati kena ne me lexu keto gjona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Tue Jul 15, 2008 5:45 pm

arbri he mer mos me bej edhe ti si i mencuar mua qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Tue Jul 15, 2008 6:27 pm

shi kush o fol o zot, kryetari i pijaneceve te djegur te kesaj bote qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Wed Jul 16, 2008 3:03 am

humor humor humor u bete si grat e liga late nam, nuk bejne burrat keshtu

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Wed Jul 16, 2008 11:43 pm

o shefe mos e tepro se vras pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   Fri Jul 25, 2008 5:34 am

avashni mer me dru ju, se eshte teme porno, jo me dru ne dore, apo ka plasur mazokizmi ketu? qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ESHTE PORNOGRAFIA NJE FORME PROSTITUCIONI??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: