»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 Shprehje , vargje te bukura per dashurine

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 9:22 pm

Dashuri! Ja nje volum ne fjale, nje oqean ne nje pike loti, nje turbullire ne nje qeshje, nje mijevjecar ne nje sekonde.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 9:22 pm

E natyrshme ėshtė dashuria, te vjen pa e kuptuar dhe iken pa te thėnė lamtumire. Dashuria e vėrtetė ėshtė si oqeani pranė
te qėndron dhe kurrė nuk shteron, ėshtė aty pėrjetėsisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 9:23 pm

Nese ti nuk do te kishe emer, do te te therrisja Dashuri, dhe nese dashuria nuk do te kishte emer do ta therrisja me emrin tend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 9:26 pm

Qe te kepusesh nje trendafil, duhet te shpohesh nga nje gjemb. Po kush eshte ai qe nuk duron dhimbjen e gjembit para aromes se trendafilit ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 9:30 pm

ne zemren time ,je i ulur ti,ne zemren time ,nuk dua tjeter njeri
ti per mua je e vetmja dashuri
nuk mund te kem me nje tjeter lumturi
i lutem zotit te te kam vetem ty ,dhe dua te vdes duke menduar per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 10:17 pm

If you love someone,

Express it as soon as possible.

Otherwise,

You will be late.

May be,

In this waiting,

Your love,

To Whom,

You want to say,

I love you??.;

Wait for your expressions,

And,

You find suitable time to say,

Someone other take chance

And you remain waiting

For suitable time

Till.

May be,

In the search of suitable time,

Your love became hopeless

And disappoint you.

Then what will you do??

You can do nothing then;

Except weeping

And giving blame to thy fortune.

So,

Before

This will occur

Express yourself as soon as

Possible???,

Otherwise,

You will be late.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:38 pm

love you so deeply,
I love you so much,
I love the sound of your voice,
And the way that we touch,

I love your warm smile,
And your kind, thoughtful way,
The joy that you bring,
To my life everyday,

I love you today,
As I have from the start,
And I'll love you forever,
With all of my heart.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:40 pm

I swear I’ll never loose you,
In my arms I’ll always hold.
I’ll never let you slip away,
And leave nothing left untold.

This is what I’m saying,
With everything that’s true,
I swear on my life,
That I really do love you.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:42 pm

I thank God for sending me someone like you
who is precious and loving.

So I can truly say that
you are the Angel of My Life!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:43 pm

Dua te shkoj ne nji vend ku ska njeri
aty ku ka lule kopesht lule me plot bukuri
aty ku dielli shendrit,
aty ku yjet bejne drite,
aty ku nata kurre nuk bie
aty ku do te gjej kete dashuri
aty dua te jetoi,aty dua te vdes
aty dua te mbes per jete
aty do mbetem per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:44 pm

Sėse ne dy do tė kemi jetė edhe fat
Dashuria jonė do tė jetė e gjatė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:44 pm

Pse jemi tė ndarė dhe s'jemi tė bashkuar
Pse sytė e mi rrjedhin vetėm lot
Ndaqė jemi larg dhe s'tė pėrkėdhel dot
Zemra ndjen dhėmbje dhe me sndjen gėzim
Sepse ti mungon nė kraherorin tim...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:45 pm

Eja shpirtė, unė tė pres, ta vras gjumin s'tė lė tė flesh
Ti them natės mos kalo, ti them orės rri pusho
M'ka marrė malli tė tė shoh, eja shpirtė mos vono...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:45 pm

Pyeta shpirtin dhe ndjeva se po vuante
Pyeta dorėn dridhje degjova
Pyeta syrin ai lotonte
Pyeta zemrėn veē ty tė dashuronte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:46 pm

Se di ēmė ndodh, kur jam me ty
Kur mė shikon me ato sy
Kur mė buzėqesh mė ledhaton
Kokė e kėmbė mi pushton
Se di se ēndjen kur mė ke pranė
Kur vetėm rrimė menjėane
Kur ti kokėn vėn te gjoksi im
Se di a e ndjen shpirtin tim...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:47 pm

Sa mallė ndjej pėr ty tė tė kem pranė
Por jemi shumė larg ...
Deti, malet, fushat na ndajnė
Por zemra ime do tė ndodhet
Gjithmonė pranė...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:48 pm

Fjalėn dashuri ėshtė e lehtė me e thėnė
Se dashuri tė vėrtetė, vėshtirė ėshtė per tu gjetur
Qė kurė tė pata parė, aspak skam fjetur
Se emri jot nė zemėr mė ka mbetur...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:49 pm

Fjalėt janė tė shumta, secila ka njė kuptim
Mendimet nėpėr ėndrra, ēdo ėndėrr njė krijim
Njerėz nėpėr botė, bota plot mendime

Nė kėtė kaus tė madh, je veē ti zemra ime...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:50 pm

Nėse tė dhėmb Zemra
mos mendo qė ėshtė infakt
Zemra kėrkon Zemrėn
e bėhet merak
Ėos shko te mjeku
tė kėrkosh ndihmė
Eja te unė
TĖ TĖ FAL DASHURIN...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:52 pm

Nėse do tė vdes nė duart e tua, duke mė dalė shpirti
do tė them TĖ DUA
Nė zemėr qėllo e mė shih nė sy, por thikėn mos e ngul thellė
Se aty tė kam ty..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:52 pm

Kur u bėnė 7-tė mrekullitė e botės ti nuk kishe ardhur nė jetė,
se po tė ishe ti,do ishe mrekullia e 8-tė..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:53 pm

Zemra , zemrėn po thėrret, hajde-hajde mos rri vet
Hajde flasim sy mė sy , se vetmia s'ėshtė pėr TY..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:54 pm

esė shkronja qė tė gėzojnė
Pesė shkronja qė tė hidhėrojnė
Pesė shkronja qė kanė domethėnje, se cfarė ndjej unė pėr ty
Kėto pesė shkronja dua qė dhe ti ,ti ndjesh pėr mua
"TĖ DUA"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:54 pm

ė urrej dhe tė dua njėkohėsisht.
Tė urrej pse mė prishe qetėsinė
Tė urrej pse erdhe tė unė
Tė urrej pėr cdo gjė tė vėrtetė dhe tė dyshimte
Tė urrej dhe tė dua kaq shumė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 EmptyMon May 26, 2008 11:55 pm

Mbi vargėn gjigante po qėndroj
nė tė katėr anėt detė shikoj
Kujtoj me malle ato pak kujtime
Nga e shtrejta jeta ime...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Shprehje , vargje te bukura per dashurine   Shprehje , vargje te bukura per dashurine - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shprehje , vargje te bukura per dashurine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 19Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: