»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PER TY....... - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PER TY....... - Faqe 6 EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PER TY....... - Faqe 6 EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PER TY....... - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PER TY....... - Faqe 6 EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PER TY....... - Faqe 6 EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PER TY.......

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Oct 19, 2009 10:07 pm

per ju qe te takohemi edhe jasht forumi :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Oct 19, 2009 10:12 pm

PER TY....... - Faqe 6 987156 per ty nje kafe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Oct 19, 2009 10:13 pm

per ty e pi :kafe: puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Oct 19, 2009 10:14 pm

me kryp more PER TY....... - Faqe 6 496578
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Oct 19, 2009 10:16 pm

per ty e pi me kryp dhe uthull,vetem shtoja nje :puccum:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Oct 19, 2009 10:17 pm

hahhahah PER TY....... - Faqe 6 399934 kete po ja shhtoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Oct 19, 2009 10:19 pm

po e pi kafen tende me deshire :perqafo: kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyTue Oct 20, 2009 12:43 am

per ty, qe je zemra ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyTue Oct 20, 2009 12:54 am

per ty qe me prishe iluzionet per 1 dashuri te bukur @heartbroken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyTue Oct 20, 2009 2:46 am

per ty qe ke merzit ketin PER TY....... - Faqe 6 43667

_________________
PER TY....... - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyTue Oct 20, 2009 2:56 am

po mi era... jo vetem #fight_anim por edhe :vdis:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyTue Oct 20, 2009 10:18 am

per im_bosin qe paska ardh PER TY....... - Faqe 6 399934 PER TY....... - Faqe 6 698192
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyTue Oct 20, 2009 3:49 pm

per bossiiiinnnnnnnnnnnnnnn :perqafo: qe sot spaka ardhur, puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptySat Jan 16, 2010 11:15 am

per ty dhe boten do ta bej hi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptySat Jan 16, 2010 8:24 pm

per ty...qe me mungon shuuuuuuuuuuuum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Jan 22, 2010 12:23 am

Nje dite kurr
te zgjohem mos i laj syt me lot se te tregon dikush qe s'jam mo ne ket
bote. Mos pyet se si vdiqa por pyet si jetova si me kaluan ditet e
fundit qe pa ty i jetova...

_________________
PER TY....... - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Onsi
anetar/e aktiv
anetar/e aktiv
Onsi

Numri i postimeve : 168
Age : 32
Location : Italy
Job/hobbies : Arti
Registration date : 23/12/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyFri Feb 05, 2010 1:03 am

per ty te pamunduren e bej te mundur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptySat Feb 06, 2010 1:31 am

per ty qe te mendoj qdo nate @heartbroken
Dy pika loti, me rrodhen nga syte Mbi letren qe po shkruaja, me rane Thelle me tronditen, ne shpirte Shpejte, nga letra u thane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptySat Feb 06, 2010 7:23 pm

per ty...qe do jesh gjithmon pjese e imja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptySun Feb 07, 2010 3:25 am

per ty kam derdhur lot..........gje qe me ndodh rralle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptySun Feb 07, 2010 5:50 pm

per ty....qe te kam dhene zemren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptyMon Feb 08, 2010 12:02 am

per ty qe me do, per ty qe kam frike mos te lendoj

_________________
PER TY....... - Faqe 6 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
simple_me
vip
vip


Numri i postimeve : 275
Registration date : 20/10/2009

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptySun Feb 14, 2010 2:09 am

per ty, qe ke hyre thelle ne zemren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TONIII
Admin
Admin
TONIII

Male
Numri i postimeve : 1252
Age : 37
Location : POSHTE URES
Job/hobbies : GRATE E LAGJES
Humor : CA TE HASH
Registration date : 16/05/2008

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptySun Feb 14, 2010 3:04 am

per ty dhe enderrat e bukura Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ĪM_ßŲ§S
Admin
Admin
ĪM_ßŲ§S

Numri i postimeve : 10480
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 EmptySun Feb 14, 2010 4:09 am

per ty thaj detin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
PER TY....... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PER TY.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: