»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
PER TY....... EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
PER TY....... EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
PER TY....... EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
PER TY....... EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
PER TY....... EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
PER TY....... EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
PER TY....... EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
PER TY....... EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
PER TY....... EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
PER TY....... EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
PER TY....... EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
PER TY....... EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
PER TY....... EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
PER TY....... EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
PER TY....... EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
PER TY....... EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
PER TY....... EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
PER TY....... EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
June 2019
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share
 

 PER TY.......

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: PER TY.......   PER TY....... EmptyFri May 16, 2008 8:33 pm

Pershtjellime mendimesh rendin si frymarrje ankthi ne keto ore udhetimi.Makina prek autostraden lehtesisht,dhe ēane permese aromes se mallit.
Vrapon,rend dhe bashke me te dhe mendimet e nje kohe qe nuk jeton me,po as nuk ka vdekur,ndoshta kurre nuk do ta beje.Kujtime,peshertime malli ne nostalgjin e ndenjes,momente magjia e te cilave i fal trishtim diteve te mija(gezim,mendim),ēast i nje te shkuare qe nuk do harrohet kurre,qe nuk do behet kurre histori,por qe kurre nuk do te rilind,dashuri e pergjakur nga dhimbja,malli,dite te lavdishme te nje beteje te humbur.
Kujtimet,fotografi,te vendosura ne korniza kristali ne zemren time,qe as largesia nuk arriti te thyej,as zemerimi i ēasteve te jetuara,as malli qe cdo dite rritej ne zemren time.
Mall,padurim ne keto pak ore udhetimi qe me kane mbetur,nostalgji per te te pare(nga larg prej shume kohesh tashme)stuhi perceptimesh te pervuajtura,bumerang deshirash te tejskajshme,gati dhimbje per kujtime qe gezojne, lendojne keto ore ne udhetim.
Te kujtoj shpesh,duke u munduar qe kurre mos te te harroje fytyren,tiparet,i ēuditeshme fakti se harroje pa dashje tiparet me shume te fiksuara ne mendjen tone,trembem se bashke me ty ,nje dite do iki nga une imazhi yt,dhe nga pak harresa do mbyte ditet e mia,pervec kujtimeve,ato jane te gjithesecilit prej nesh,nuk thirren ,nuk ndiqen,nuk nderrohen,thjesht jetojne me ne deri ne shpirt deri ne fund..
Shpesh me dhimbje mbys pa fund,dhe mendoj sa i lumtur je,une se di, me ate qe jeton(apo mundohesh qe te jesh i lumtur si une)mund te na blejne boten te tere,por zemren jo.
Kalojne me rrugen e gjate dhe kujtimet e mia ne pentagramin e mallit,dhe pak ,me thone,sa te arrije deri atje ku keni varrezen e e dashurise suaj.
Te mendoj ne keto ore vetmia,dhe muzika si sinfoni dhimbjeje me kujton me shume ty.
Kalojne momentet deri per te ty,vrapon deshira per te te pare(ka kohe qe nuk te kam pare)
Pershtjellime mendimesh rendin si frymarrje ankthi ne keto ore udhetimi,kujtimet per ty.

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyFri May 16, 2008 11:08 pm

zgjimi eshte nje nga pjeset e dites qe ndihem shume e pambrojtur.natyra jone ndoshta,ose mungesa e grimit bene te mundur te dal ne pah frika jone,tmerri ose pamundesi per tu mbrojtur,sikur te jete ajo shtrese e holle make-up qe na bene me te fort.munges dhe shije e hidhur ndarje ndihet ne cdo grimc frymemarrje qe reflekton ne agimet e para te diteve tona.mall,dhe nje inkurajim para pasqyres,ti je e fort,nje vitamin veteforce per te treguar sa e fort jam pa ty.ka dite qe mungesa jote behet shume e fort,shume e madhe,gati e padurueshme,si thote era dicka te mungon kraharorin per te bere te ndihesh peshen e mallit.nuk me pelqen te ndihem e dobet,dhe aq me teper nuk me pelqen aspak qe je pikerisht ti qe me bene te ndihem e tille.pasqyra eshte shoqja ime me e mire sa here qe ne pagjumsin time te gjate te nates,atje nxjerr malli dhe inatin per ty,per te filluar nje dite e re mes punes dhe rutines.ndonjeher mendoj se ditet e mija jane me te mira pa ty,dhe here te tjera se me ty ka ikur ana ime me e mire.
eeeee gjithesesi cdo mbremje para se te fle une te uroj naten e mire,dhe cdo mengjes qe zbardhe,une luftoje me fantazmen tende qe me ze hapsiren ku shkel,qe te filloj nje dite e re.

_________________
PER TY....... 914067001236650935
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyThu Jul 17, 2008 9:03 pm

NUK E KISHA PARE KURRE DHIMBJEN SI SOT NE SYTE E TU,NJE DHIMBJE QE MBESHTILLEJ NGA LOT,TE VESHUR ME TISINE ZEZE SE PADURIMIT,TE DASHURISE SE MADHE, QE NE ATO SY ,ME AQ DESHIRE DOJE TA MBESHEJE,QE UNE MOS TE VUAJA SI TI..QE UNE MOS TE VUAJA SA TY....QE UNE MOS TE VUAJA PER TY....
QE UNE AAAAA NUK ARRITA TI KUPTOJA ME PARE....QE NUK ARRITA TE ZBUTJA KETE KLITHEM TE HESHTUR QE VINTE THELLE NGA ZEMRA JOTE......NGA AJO ZEMER.QE UNE PA TROKITUR HYRA,PA TE MARR LEJE,PER TE TRONDITUR QENIEN TENDE,QETESINE E UNIVERSIT TENDE....
SI SOT....KURRE ME PARE,TE TI...TI QE KE QENE SHTYLLA IME,NE NETET E SHQETESUARA,NE NETET E GEZUARA,NE PROBLEME,NE HARE,.....NUK KAM PARE AQ SHUME LUTJE PA FJALE,LUTJE TE NJE ZEMRE ....SI AJO DHE KURRE ME NUK MUND TE ME DASHUROJ......E DI.....KURRE ME....PO QE UNE KAQ SHUME BERA TE VUAJ......
SI SOT ........E DI.....QE TE KAM HUMBUR.....
.DHE KJO DITE ESHTE DHIMBJA ME E MADHE NE SHPIRTIN TIM......DHIMBJE QE E KALON ATE QE PASH NE SYTE E TU..SOT..SEPSE BASHKE ME LOTET E NXEHETE QE TE RANE MBI FAQE..TENDE..TE.SHKUAN MBI GJOKS,DHE TE DORA IME PERFUNDUAN....NDJEVA ...NGA MALLI I TYRE.-.....SA SHUME PO VUAJE....
DHE TI...PERSERI NUK ME FOLE....THJESHT ME PE...ME PERSHENDETE.....ME FALE KENAQESI.....PO PRAPE E PASH....TI QAJE.....JO ME ZE,AS ME LOTE.....SEPSE ATO TI I FSHEH SHUME MIRE....MADJE AS UNE QE TE NJOH AQ MIRE NUK TI KUPTOJ.......I FSHEH NE THELLESINE E SHPIRTIT TEND..ATY KU UNE......AQ SHUME TE LENDOVA....AQ SHUME GUXOVA.......
PO TE LUTEM ME BESO..KURRE NUK DOJA.....TE TE SHKAKTOJA DHIMBJE,AS LOT,AS DYSHIME,DHE ANKTH.....TE TI...AS KETE DASHURI SE DUA...SEPSE KJO ESHTE E DHIMBSUR PER TY.....DHE DHIMBJA JOTE......ESHTE SHQETESIMI I DITEVE TE MIA......
DHE TANI..UNE NUK MUND TE NGREH AS CEL...DUKEPASUR FRIK TE TE PYES SI JE.....SEPSE ME TREMB AI ZE I MBYTYR NGA KJO SITUAT...ME TREMB PERGJIGJA JOTE.......
PO NESER??????NUK E DI???'
NDOSHTA NUK SHIHEMI...OSE NDOSHTA NEPER KORRIDORE NUK DO TI FLASIM NJERI-TJETRIT....NUK E DI......
TI NDOSHTA KURRE NUK DO TI LEXOSH KETO RRESHTA,AS DO TE THONE......PO UNE ...UNE I DASHUR......JA DREJTOJ ZEMRES TENDE....DHE NDOSHTA AJO ME DEGJON......
ME FAL PER ATE QE JAM...DHE PER ATE QE TE SHKAKTOVA....PO TE LUTEM ME BESO......S'JAM FRIKACAKE.......JAM THJESHT UNE.......AJO QE AQ SHUME PA DASHJE TE BERI TE VUASH......

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyFri Jul 18, 2008 1:33 pm

qaj era mos na posto me te tilla gjera ...se pleqeri hesapi, vuajme me zemer moj ...he te keqen qaj Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyFri Jul 18, 2008 4:27 pm

qyqja mi era na kepute paralelet e zemres qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyMon Jul 21, 2008 12:35 am

vlora ka shume kujtime , shume mall, shume vende dhe momente te kaluar me ty. me vijne ne mendje te gjitha muajt qe me kane lidhur me ty.jane te dhimbshme kujtimet, sidomos ato qe lidhen me ty me castet e tua.
doja shpesh qe me nje trapano te shkulja nga memorja cdo gje qe lidhet me ty, shikimet, fjalet, puthjet, dhimbjet, dashurit, dhe jeta ime te linde perseri.ishte nje premtim i thjesht qe i kishim bere njeri-tjetrit:TE JETONIN BASHKE;por sic do gje jotja dhe kjo ishte nje premtim i kot, nje dhimbje me shume per keto caste kujtimesh.
mundohem te te harroj sa do e pamundur me eshte ne disa caste, te harroj aromen tende tek une, shikim e syve te tu, fjalet e tua ne mengjes, shakat e tua qe me benin te buzeqeshja, shplodhja qe ti me falje sa here isha e merzitur, grindjet tona,cdo gje qe mbante emrin tend.
por mbi te gjitha nuk arrije te arroje lendimin tend, ate lendim qe mbyt ditet e mija, zgjenjimin qe ti me dhe.
qofsh i lumtur ne jeten tende, e them me gjithe zemer, por kurre mos dashurofsh si une te kam dashur, kurre mos dashurofshe prape ashtu.
per ty , tradhetarin e enderrave te nje dashurie.

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyTue Jul 22, 2008 6:09 pm

dedikuar ty...

thik ne zemer me je ber ti
shigjet ngulur ketu ne gji
qe me rrit cdo dite kte mall
dhe" mke fut ne dhe te gjall"

keshtu thot kenga, o kush e shkroj
mbase per zemren qe fort dashuroj
mbase per shpirtin qe se pati dot
per syrin e zi te mbushur me lot..

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyTue Feb 03, 2009 9:21 pm

dedikuar ty...per syrin e zi mbushur me lot
per ate mall qe se shuam dot
per ate largesi qe na ndan te dy
per trishtim qe mbulon ata sy.

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyFri Feb 13, 2009 12:21 pm

SA HERE QE SYTE TANE TAKOHEN
KJO NDJENJE BRENDA MEJE ESHT
ME E FOTRE SA QE SMUN TA
PERMBAJ DOT
SHPIRT KUR ME PREK
MUND TE NDJEJ SA ME DON
DHE KJO ME BEN TE FLUTUROJ
NUK KAM QEN KURR AQ AFER
DIKUJT APO DICKA MUND
TI DEGJOJ MENDIMET E TUA
MUND TI SHOF ENDRRAT E TUA
NUK DI SI E BEN ATE QE E BEN
JAM KAQ I DASHURUAR NE TY
DHE KJO ME BEN TE JEM ME I MIRE
DUA TA KALOJ TER JETEN TIME ME TY
AFER MEJE GJITHMON DHE PERGJITHMON
CDO GJEST I VOGEL QE BEN SHPIRT
JAM I MAHNITUR PREJ TEJE
AROMA E LEKURES TENDE
SHIJA E PUTHJES TENDE
MENYRA SE SI ME PERSHERIS
NE ERRESIRE

FLOKET E TUA CDO KUND PER RETH MEJE
SHPIRT TI ME RETHON
DHE PREK CDO VEND NE ZEMREN TIME
CDO GJE SI HERA E PARE DUA TA KALOJ
TER NATEN NE SYTE E TY JAM
KAQ I DASHURUAR NE TY
DHE KJO ME BEN TE JEM
VEC ME I MIRE PER TY
DUA TE KALOJ TER JETEN TIME ME TY.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptySun Feb 15, 2009 11:42 pm

.................♥..♥..♥................♥..♥.. ♥
.............................♥............♥...♥...♥................♥
............................♥..................♥.......................♥
............................♥.......................................... ♥
.............................♥.........................♥..♥.....♥....♥
................................♥...................♥..........♥.........♥
...................................♥.................♥......♥..........♥
.......................................♥...............♥♥........... ♥
...........................................♥........♥♥...♥.....♥
.................................................♥............ ♥

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erti
super-moderatore
super-moderatore
erti

Male
Numri i postimeve : 1217
Registration date : 11/09/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptySun Feb 15, 2009 11:44 pm

paskan plas poezit ktej


ka fillu me bo dashni i biri tetos
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kaēurelsja
anetar i/e re
anetar i/e re
kaēurelsja

Numri i postimeve : 35
Registration date : 29/11/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyMon Apr 13, 2009 2:45 am

........DASHURIA ME PREMTOI QE DO TE DASHUROJA TY EDHE ME SHUME ,U BETUA PER EXISTENCEN E SAJ TPERJESHTME...E UN U NDJEVA FEMRA ME E LUMTUR NE BOTE ... NE BOTEN E MADHE TE DASHURISE TONE LENDIMET JANE SI NJE RRUGICE E VOCKEL QE NA DERGOJNE NE UDHEN E PAFUND ME PLOT LUMTURI ENDRRA DESHIRA E JETE,,,NESER DO BEHEN EDHE ME SH DITE JAVE MUAJ QE NE PO KALOJME.LE TE MBETET NJE JETE ME DASHURI INFINIT PER NE TE DY DHE JAM E SIGURT SE NESER....
NESER......NESER.....
NESER DO GJEJ PERSERI BUZQESHJEN E GJITHMONSHME...ESHTE E JOTJA ZEMER QE ME BEN TE FLUTUROJ.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
super-moderatore
super-moderatore
RINA

Female
Numri i postimeve : 1646
Age : 36
Registration date : 11/09/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyThu Apr 16, 2009 11:18 am

PER TY ERTI


NJE AKULL I MADH BUZET MI KA NGRI
VETEM PUTHJA JOTE MUNET ME MI SHKRI repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptySat Apr 18, 2009 11:33 pm

Ne shqiptaret e kemi tradite
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejte
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt.

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyWed Oct 07, 2009 9:17 pm

per ty do bej gjithqka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyThu Oct 08, 2009 9:57 pm

per ty,...
qe se di cfare je, kush je, qe se di sa nga ato qe thua jane relae, sa jane genjeshtra. eshte e cuditeshme sesi anet e kunderta te dy personave terhiqen me njeri -tjetrin, eshte pikerishte ligji i fizikes ku polet e kunderta perqafohen. eshte e cuditeshme cfare me terheq tek ti, ti qe smund te jesh kurre ajo qe dua, ajo qe me duhet.

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyThu Oct 08, 2009 11:09 pm

sdi se cila pene ta ka shkruar syne, ta ka patur ngen, te ka skalit mire

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyThu Oct 08, 2009 11:11 pm

per ty ndaj gjithqka nga jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyThu Oct 08, 2009 11:22 pm

qe kur te njoha une ty ndihem mire, sepse ti je enderr, sepse je deshire

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyThu Oct 08, 2009 11:24 pm

per ty mendoj dhe shkruaj :perqafo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyThu Oct 08, 2009 11:32 pm

kur ste kam prane qe rri prane meje, shoqeri me bejne dhimbjet sepse nuk je ti

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
super-moderatore
super-moderatore
shaban cakolli

Numri i postimeve : 1263
Registration date : 02/10/2009

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyThu Oct 08, 2009 11:35 pm

per ty nisi serish nje gurre ardhmerie
per ty dal prej shtepie
futem ne qiell lirie
askund nuk gjeje qetesi
mendoj vetem per ty kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sara_ger
super-moderatore
super-moderatore
sara_ger

Female
Numri i postimeve : 3948
Registration date : 19/09/2009

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyFri Oct 09, 2009 12:07 am

per ty jam nje shoqe e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
era13

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyFri Oct 09, 2009 12:13 am

per ty, per mua, per ne te dy

_________________
PER TY....... 30c1zl3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eSSi
super-moderatore
super-moderatore


Female
Numri i postimeve : 5293
Registration date : 20/09/2009

PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... EmptyFri Oct 09, 2009 12:29 am

per ty jam une...mish e shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
PER TY....... Empty
MesazhTitulli: Re: PER TY.......   PER TY....... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PER TY.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 7Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: