»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 NJEH DASHURIA MOSHE?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: NJEH DASHURIA MOSHE?   Fri May 16, 2008 12:29 am

Sipas jush,ndjenja e dashurise njeh moshe?Ne dashuri komandon zemra apo mendja?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Fri May 16, 2008 8:28 pm

per mendimin tim dashuria nuk njeh as moshe,as arsye,as kushte,as ndalesa,thjesht duhet qe te jetosh ndjenjen sic me mire te bene te ndihesh.dashuria eshte nja nga te paktat ndjenja qe si japim dot shpjegim dhe mbi te gjitha nuk arrijme as ta ndalojme as ta shtojme dot.
per mua nuk njeh moshe,ndoshta pasojat e te tille veprimi ndihen,dhe ambienti qe te rrethon e kushtezon kete ndjenje,po jo epengona te.
dashuria nuk ke ndales,por jeta e njeh shume mire ate.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Sun May 18, 2008 4:35 pm

ncuqqqqqqq.... repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon May 19, 2008 1:29 am

Epo tani varet nga mosha.... mos ja fusni kot dhe ju tani....
Se edhe ndjenja dashurie me gjyshe/gjysh s'do krijojme tani...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon May 19, 2008 1:29 am

rri mo ti ...se gjyshi im ka rene ne dashni qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon May 19, 2008 1:35 am

Po ka rene me, por jo me gocat e gjimnazit... Ka rene me plakat e lagjes qe pine kafe turke poshte pallatit.. qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon May 19, 2008 1:43 am

qesh ka rene me komshijen alamet femre :P qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Wed Jul 16, 2008 11:46 pm

ahhhhhhh vdekshi ju ishalla qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Thu Jul 17, 2008 1:20 am

uu po cdo gje je moshe, model une jam dakort, se nuk kam pare ndonje qe te dashuroj me komshijun 50 vjec, po me komshijun 25 vjec qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Thu Jul 17, 2008 4:17 am

pupu sa pak romantik jane keta, qyqaaa qyqaaaaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Thu Jul 17, 2008 3:51 pm

wewewewe po si nuk paska dashuria moshe mi cuna e goca
si thoni ju qe i cun 12 vjec bi ne dashni me i goc 11 vjec
turpppppppppp shett
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhulia_Di
Boss
Boss
avatar

Female
Numri i postimeve : 512
Age : 26
Location : Ne zemer te dikujt...
Job/hobbies : Matematika, volejbolli, letersia...
Humor : ...?...
Registration date : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Thu Jul 17, 2008 10:16 pm

hahahhahah ju te shkrini..................... Very Happy

Tani moshen e njef truri dhe varet nese zemra aprovon apo jo komanden...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net/
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Fri Jul 18, 2008 4:32 pm

ca me i bo mi xhulja. keto ia fusin fenes. si nuk paska dashnia moshe. ti si thua ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Sun Jul 20, 2008 11:57 pm

xhulia ka te drejt, truri e njeh moshen, varet sa zemra i bindet.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon Jul 21, 2008 12:03 am

shett shett shett shett shett shett i keni bere temat rrumpalle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon Jul 21, 2008 12:45 am

Une them se njeh moshe dhe se luan topi.. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon Jul 21, 2008 12:52 am

po modeli e luan???????

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon Jul 21, 2008 1:00 am

c'fare luan? na i shpjego nje cik ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon Jul 21, 2008 1:03 am

ti shkruajte "Une them se njeh moshe dhe se luan topi.. " dhe une te pyeta e luan modeli kete qe the???meqense topi se luan......kijeee mendjen ketu se do rrihesh here tjeter se nuk do merrem te te shpjegoj ty une....laskuriq hahahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon Jul 21, 2008 1:14 am

hahahahahahah o e poshter kam probleme me linjen .. sorry rrush..
se vdes te bej gallate me ty.. ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon Jul 21, 2008 1:17 am

rrush ska gje, hajde se do flasim kur te kesh sinajlin me te mire muahhhhhhhhhhhhh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon Jul 21, 2008 4:28 pm

o era po ti moj si thua, a njeh moshe dashuria?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon Jul 21, 2008 7:33 pm

Ku pyet era per moshe... Very Happy Very Happy Ka filluar ka marre rresht gjithe plazhin ne Rradhime.. Pa dallim moshe, ideje apo feje... Very Happy Very Happy Very Happy
P.s. kshu me tha Ori.. qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Mon Jul 21, 2008 11:04 pm

ewewewewewewwe edhe kete e ke bere moj era, sa frike qe paske me ngel pa burre moj qesh qesh qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   Fri Jul 25, 2008 5:21 am

qyqaaaaa po kam frike mer se eshte bere keq per burre,ja me vdekt kali i modelit, qyqaaa te vdesh leneshk.....qesh

po skeni faj ju ka faje shefja eshte bere llafazane tregon ke kap une me dhune ne plazhe, hardhruca spiune qesh

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NJEH DASHURIA MOSHE?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJEH DASHURIA MOSHE?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Lediana Kapaj: Dashuria ėshtė art.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: