»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Mon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Mon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Mon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Mon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Sun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Sun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Tue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Sat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Sat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Mon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Mon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Mon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Mon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Mon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Mon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Mon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Sun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Fri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Fri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Fri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Fri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Fri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Fri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Fri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Fri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Fri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Fri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Fri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Fri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Share | 
 

 Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Sun Apr 13, 2008 8:42 pm

Ne jete ka ndarje,po sa te afte jemi qe te rifillojme jeten tone normale pas nje ndarje???Thoni mendimin tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Tue Apr 15, 2008 12:15 am

era13 heeeeeeeeeeeeee pyetje ineresanet!!!Mendoj se kjo varet edhe nga rrethanat e ndarjes edhe nga lidhja ne kuptimin sa e forte ka qene ajo.Nqs nje lidhje eshte shume e forte atehere edhe momente se sis e perjetojme jane shume e mocionale dhe te trishtuarar.Me pak fjale varet nga lidhja dhe ne baze te kesaj behete dhe ndertimi i se ardhmes dmth pas ndarjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LULESHTRYDHJA
anetar i/e re
anetar i/e re
avatar

Numri i postimeve : 43
Registration date : 15/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Tue Apr 15, 2008 12:22 am

ndarja nga dikush qe do,eshte nje nga provat me te veshtira qe secili nga ne kalon.sa e veshtire eshte qe te kalojme kete gje,varet nga rrethanat,nga personat,nga fortesia e lidhjes,jetegjatesia e saj,dhe mbi te gjitha te dhija qe kjo lidhje le kur nje nga patneret largohet.nuk ka receta baze per te thene qe kjo ndarje ka ket eilac mbijetese apo nje tjeter,thjesht cdo situat qe ajo shkaktone,do marr dhe konsideruar nga shume faktore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Thu Apr 17, 2008 6:03 pm

nuk mendoj se ndarja eshte dhe aq e rende sa e beni ju, ndoshta tradhetia do te ishte e permasave te tilla. ndarja per mua eshte akti i fundit i nje mosmarreveshje te gjate qe padyshim duke mos gjetur forca te perbashketa per ta parandaluar te con pashmangerisht ne divorc dhe qe mendoj se per te dy palet eshte nje clirim dhe jo dhimbje. mah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Thu Apr 17, 2008 10:40 pm

PO MIRE MO I DASHUR,PO NE THEMI PER NJE NDARJE JO E DESHIRUAR,PA KUR TA JEP TRURI,MIRE SE TE VIJE.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Fri Apr 18, 2008 1:05 am

era13 shkruajti:
PO MIRE MO I DASHUR,PO NE THEMI PER NJE NDARJE JO E DESHIRUAR,PA KUR TA JEP TRURI,MIRE SE TE VIJE.

o ti je e shkare o une ne kete mes......ke degjuar ndonjehere ti qe dy veta te duhen dhe njeri tja theri pa lene gjurme. mah. ndarja eshte nje krisje ne nje cift qe nqs aktoret nuk janer te zote ta parandalojne, per mua me kalimin e kohes arrijne te urrejne njeri tjetrin qe padyshim perfundimi eshte ndarja.... ku as behet llaf per dhimbje. repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Fri Apr 18, 2008 1:12 am

petja shkruajti:
era13 shkruajti:
PO MIRE MO I DASHUR,PO NE THEMI PER NJE NDARJE JO E DESHIRUAR,PA KUR TA JEP TRURI,MIRE SE TE VIJE.

o ti je e shkare o une ne kete mes......ke degjuar ndonjehere ti qe dy veta te duhen dhe njeri tja theri pa lene gjurme. mah. ndarja eshte nje krisje ne nje cift qe nqs aktoret nuk janer te zote ta parandalojne, per mua me kalimin e kohes arrijne te urrejne njeri tjetrin qe padyshim perfundimi eshte ndarja.... ku as behet llaf per dhimbje. repiste
vras vras vras vras vras vras vras vras vras

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Fri Apr 18, 2008 1:16 am

pupupupupu ky petja a ka puthur naj here femer apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Fri Apr 18, 2008 11:05 pm

MONDI shkruajti:
pupupupupu ky petja a ka puthur naj here femer apo jo

jo o mondi...vetem gra. repiste qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
petja
anetar i/e re
anetar i/e re


Male
Numri i postimeve : 52
Location : atje ku isha vjet.
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Fri Apr 18, 2008 11:07 pm

era13 shkruajti:
petja shkruajti:
era13 shkruajti:
PO MIRE MO I DASHUR,PO NE THEMI PER NJE NDARJE JO E DESHIRUAR,PA KUR TA JEP TRURI,MIRE SE TE VIJE.

o ti je e shkare o une ne kete mes......ke degjuar ndonjehere ti qe dy veta te duhen dhe njeri tja theri pa lene gjurme. mah. ndarja eshte nje krisje ne nje cift qe nqs aktoret nuk janer te zote ta parandalojne, per mua me kalimin e kohes arrijne te urrejne njeri tjetrin qe padyshim perfundimi eshte ndarja.... ku as behet llaf per dhimbje. repiste
vras vras vras vras vras vras vras vras vras

ti po ti....o te ben gjemen o te ha .......... repiste qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Fri Apr 18, 2008 11:11 pm

une ve bast per eren o mondi,e mund peten,ti si thua????bastet u shpallen te hapura,pyet dhe esteerin qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Fri Apr 18, 2008 11:13 pm

hahahahah po fjale eshte ajo o shefe era don 7 peta qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Thu May 29, 2008 8:08 pm

ndatja e rende po shume e here e domosdoshme

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
edangel
super_vip
super_vip
avatar

Female
Numri i postimeve : 482
Age : 35
Location : Italy
Job/hobbies : Punojnese,palester, lexim.
Humor : kulmi per nje hidraulik,qe i biri mos te kuptoj nje tub.
Registration date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Thu Jun 05, 2008 11:31 pm

Per sa me perket eshte teper e veshtire,duke qene qe e kam vuajtur tej mase ndarjen me ish te dashurin tim (tashme 5 vjet)por per sa me perket ka qene prova me e veshtire qe me eshte dashur te perballoj deri tani ne jeten time.Eshte e drejte qe thuash me mire te ndare se te vuajm bashke por eshte tejmase e veshtire te mbijetosh kur humbet njeiun e zemres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lezha.eu
TOP_MODEL
super-moderatore
super-moderatore
avatar

Male
Numri i postimeve : 944
Location : England is a paradise for women and hell for horses
Job/hobbies : I look through the list of the richest people. If I'm not there i need to work
Humor : Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway
Registration date : 30/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Thu Jun 05, 2008 11:59 pm

koha sheron cdo gje... plaget me te thella... dhimbjet me te medhaja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Fri Jun 06, 2008 12:13 am

e vertet,dhe une me kete jam.ilaci me i mire koha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Sat Jun 07, 2008 4:47 pm

ju mire e keni qe koha eshte ilaci me i mire por deri sa te kaloj koha te le shume plage dhe pasoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Sat Jun 07, 2008 9:24 pm

avash se me bere te qaj,po pse kush e sheron sipas teje??apo vdes njeriu pas ndarjes???

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Sat Jun 07, 2008 9:31 pm

ori nuk e thashe aq te veshtire sa e mendon ti,po eshte pak e veshtire madje k njerez qe nuk e harrojne ter jeten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Sat Jun 07, 2008 9:33 pm

ke nuk harrojne ndarjen???mos ngaterro ndarrjen me humbjen e nje njeriu qe do,se njeriu nuk harroet,dashuria po.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
era13
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 6786
Location : Ne shkallet e fantazis
Humor : futja kot....
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Tue Jun 10, 2008 11:08 pm

po cudia me e madhe tha topi 3 dite zgjat dhe nje gote vere nga pas,une e kam 4 dite dhe nje tekila...hahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Webmaster
Webmaster
avatar

Female
Numri i postimeve : 5688
Location : ALBANIA
Job/hobbies : qiell-lirie.sosblog.com
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Thu Jun 12, 2008 10:15 pm

ti tere jeten tap ngele o era,ca te te themi ne?? qesh ty do hequr patenta se le nam shtype gjysmen e tiranes moj

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.albanianforum.net
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Tue Jun 17, 2008 1:56 pm

admin, mire e ke ti, duhet me ia heq patenten kesaj po cti bejme se na kan heq shefin e qarkullimit ene kena ngel pa shef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Tue Jun 17, 2008 1:57 pm

o era se tani u kujtova una, ti ishe ajo qe ma hype mua dje mi:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   Tue Jun 17, 2008 5:51 pm

ej pa merak mer se ja haq une eres repiste repiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa e veshtire eshte ti mbijetojme nje ndarjeje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» :: NDJENJA :: Dashuria-
Kėrce tek: