»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Lista Anėtarėve EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Lista Anėtarėve EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Lista Anėtarėve EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Lista Anėtarėve EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Lista Anėtarėve EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Lista Anėtarėve EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 91 
avatar
geni_sc28/09/2010Tue Sep 28, 2010 12:31 am0    
 92 
avatar
nikolini05/09/2010Sun Sep 05, 2010 9:48 pm0    
 93 
avatar
eni25/03/2010Wed Sep 01, 2010 12:23 am4    
 94 
avatar
Paridi31/08/2010Tue Aug 31, 2010 8:36 pm0    
 95 
avatar
sweetheart29/08/2010Sun Aug 29, 2010 6:24 pm0    
 96 
avatar
bukuroshjamaqedoni12/08/2010Tue Aug 17, 2010 3:08 pm14    
 97 
avatar
MARCO09/08/2010Mon Aug 09, 2010 1:28 pm0    
 98 
avatar
gattina30/07/2010Fri Jul 30, 2010 4:13 pm0    
 99 
Engjellushja
Engjellushja15/07/2010Thu Jul 15, 2010 10:54 am4   http://hapesira.forumotions.net/portal.htm 
 100 
avatar
arena10/07/2010Sat Jul 10, 2010 8:29 am0    
 101 
My Love
My LoveDo ti shkuk floket mi goce02/05/2010Thu Jul 08, 2010 8:14 pm36   http://hapesira.forumotions.net/portal.htm 
 102 
avatar
guximtari_gj01/07/2009Sun Jul 04, 2010 1:40 am0    
 103 
avatar
GjynoFi02/07/2010Fri Jul 02, 2010 10:35 pm0    
 104 
avatar
Valmir30/06/2010Wed Jun 30, 2010 9:12 pm0    
 105 
avatar
izmira28/06/2010Mon Jun 28, 2010 8:32 pm0    
 106 
avatar
Th3_MaGiC24/06/2010Thu Jun 24, 2010 1:46 am0    
 107 
avatar
_WooZy_22/06/2010Tue Jun 22, 2010 1:20 am9    
 108 
avatar
adriatik21/06/2010Mon Jun 21, 2010 11:04 pm2    
 109 
avatar
puma12/06/2010Sun Jun 20, 2010 11:10 am1    
 110 
avatar
djali_ogel12/06/2010Sat Jun 12, 2010 9:26 pm0    
 111 
avatar
URAGANI10/06/2010Thu Jun 10, 2010 3:34 am0    
 112 
avatar
arjan696909/06/2010Wed Jun 09, 2010 7:01 pm0    
 113 
avatar
Gaitano06/06/2010Sun Jun 06, 2010 11:01 pm1    
 114 
avatar
altini229/05/2010Mon May 31, 2010 8:42 pm0    
 115 
avatar
zana31/05/2010Mon May 31, 2010 12:22 am0    
 116 
avatar
ilda27/05/2010Thu May 27, 2010 11:02 pm0    
 117 
avatar
artani26/05/2010Wed May 26, 2010 8:56 pm0    
 118 
avatar
arbesa25/05/2010Tue May 25, 2010 9:01 pm0    
 119 
avatar
skend16/05/2010Sun May 16, 2010 10:47 pm0    
 120 
avatar
samsung15/05/2010Sat May 15, 2010 7:14 pm0    
 121 
avatar
Risa06/05/2010Wed May 12, 2010 12:55 am1    
 122 
avatar
gojart hasanaj09/05/2010Sun May 09, 2010 2:16 pm0    
 123 
avatar
aktori07/05/2010Fri May 07, 2010 1:55 am0    
 124 
ShpirtKkatiLjaa
ShpirtKkatiLjaa11/04/2010Thu Apr 29, 2010 6:46 pm16    
 125 
avatar
ester sweet29/04/2010Thu Apr 29, 2010 5:19 pm0    
 126 
avatar
Gold24/04/2010Sat Apr 24, 2010 5:53 pm0    
 127 
avatar
anila seferi22/04/2010Thu Apr 22, 2010 5:07 pm0    
 128 
avatar
Ilnae Troka19/04/2010Mon Apr 19, 2010 11:50 am1    
 129 
Onsi
Onsi23/12/2009Sun Apr 18, 2010 1:58 am168    
 130 
avatar
limi15/04/2010Thu Apr 15, 2010 10:01 pm0    
 131 
avatar
elena13/04/2010Tue Apr 13, 2010 4:35 pm0    
 132 
avatar
turi08/04/2010Thu Apr 08, 2010 6:07 pm0    
 133 
avatar
mmim27/03/2010Sat Mar 27, 2010 12:09 am0    
 134 
avatar
onial25/03/2010Thu Mar 25, 2010 1:23 pm0    
 135 
avatar
pertef guzhinjeta07/02/2010Sun Mar 21, 2010 3:22 pm3    
Faqja 3 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next