»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Lista Anėtarėve EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Lista Anėtarėve EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Lista Anėtarėve EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Lista Anėtarėve EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Lista Anėtarėve EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Lista Anėtarėve EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 541 
avatar
binaku12/07/2010Asnjėherė0    
 542 
avatar
neha118/07/2010Asnjėherė0    
 543 
avatar
lindushe11/09/2010Asnjėherė0    
 544 
avatar
shpendia14/09/2010Asnjėherė0    
 545 
avatar
arben23/09/2010Asnjėherė0    
 546 
avatar
fjolla efendiu24/09/2010Asnjėherė0    
 547 
avatar
blerinaprendi25/09/2010Asnjėherė0    
 548 
avatar
fiorentina18/10/2010Asnjėherė0    
 549 
avatar
nesa12321/11/2010Asnjėherė0    
 550 
avatar
besakurti7@hotmail.com03/01/2011Asnjėherė0    
 551 
avatar
arsim18/01/2011Asnjėherė0    
 552 
avatar
LOTI--?-06/02/2011Asnjėherė0    
 553 
avatar
lela03/03/2011Asnjėherė0    
 554 
avatar
ajlina05/04/2011Asnjėherė0    
 555 
avatar
frenkli14/06/2011Asnjėherė0    
 556 
avatar
alda02/08/2011Asnjėherė0    
 557 
avatar
agron7404/08/2011Asnjėherė0    
 558 
avatar
ILIRJAN NEZIRI14/09/2011Asnjėherė0    
 559 
avatar
ilmi aliu16/11/2011Asnjėherė0    
 560 
avatar
duri18/11/2011Asnjėherė0    
 561 
avatar
miri paatos20/12/2011Asnjėherė0    
 562 
avatar
KEPEU21/05/2012Asnjėherė0    
 563 
avatar
vasoplevneshi@yahoo.com21/07/2012Asnjėherė0    
 564 
avatar
gjirokastra27/01/2013Asnjėherė0    
 565 
avatar
vjola08/02/2013Asnjėherė0    
 566 
avatar
Mario karaj09/06/2018Asnjėherė0    
 567 
sara_ger
sara_ger19/09/2009unknown3948    
 568 
RINA
RINA11/09/2008unknown1646    
 569 
avatar
mandir18/05/2009unknown804    
 570 
bebushi
bebushi04/09/2008unknown247    
 571 
TOP_MODEL
TOP_MODELNever take life seriously. Nobody gets out alive anyway30/04/2008unknown944    
 572 
Daniel
Daniel05/09/2008unknown45    
 573 
GREG
GREG01/06/2008unknown561    
 574 
avatar
une26/04/2008unknown10    
 575 
morena
morenanuk la forum pa u rregjistru27/08/2008unknown27    
 576 
avatar
Sh_triga10/05/2008unknown86    
 577 
Loti
Loti06/06/2008unknown0    
 578 
avatar
petja17/04/2008unknown52    
Faqja 13 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13