»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Lista Anėtarėve EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Lista Anėtarėve EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Lista Anėtarėve EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Lista Anėtarėve EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Lista Anėtarėve EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Lista Anėtarėve EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 496 
avatar
kancelaria09/11/2009Asnjėherė0    
 497 
avatar
doni gogoli14/11/2009Asnjėherė0    
 498 
avatar
EVI25/11/2009Asnjėherė0    
 499 
avatar
dilo28/11/2009Asnjėherė0    
 500 
avatar
bajram01/12/2009Asnjėherė0    
 501 
avatar
bina01/01/2010Asnjėherė0    
 502 
avatar
anila imami06/01/2010Asnjėherė0    
 503 
avatar
filloreta gashi03/01/2010Asnjėherė0    
 504 
avatar
meri06/01/2010Asnjėherė0    
 505 
avatar
sonila09/01/2010Asnjėherė0    
 506 
avatar
lola15/01/2010Asnjėherė0    
 507 
avatar
mari27/01/2010Asnjėherė0    
 508 
avatar
klodi30/01/2010Asnjėherė0    
 509 
avatar
ridi05/02/2010Asnjėherė0    
 510 
avatar
klevis gjoka07/02/2010Asnjėherė0    
 511 
avatar
visi_pz14/02/2010Asnjėherė0    
 512 
avatar
jeta16/02/2010Asnjėherė0    
 513 
avatar
vrasesi20/02/2010Asnjėherė0    
 514 
avatar
jona gedaj22/02/2010Asnjėherė0    
 515 
avatar
roberta pardo23/02/2010Asnjėherė0    
 516 
avatar
koki07/03/2010Asnjėherė0    
 517 
avatar
gersi10/03/2010Asnjėherė0    
 518 
avatar
xhelil meta18/03/2010Asnjėherė0    
 519 
avatar
besarii19/03/2010Asnjėherė0    
 520 
avatar
leonora behrami01/04/2010Asnjėherė0    
 521 
avatar
arushja11/04/2010Asnjėherė0    
 522 
avatar
DESLA13/04/2010Asnjėherė0    
 523 
avatar
lopa15/04/2010Asnjėherė0    
 524 
avatar
adrian-@windowslive.com17/04/2010Asnjėherė0    
 525 
avatar
ariela vucini20/04/2010Asnjėherė0    
 526 
avatar
Ida Derguti -fr25/04/2010Asnjėherė0    
 527 
avatar
Edina07/05/2010Asnjėherė0    
 528 
avatar
lindy_003@hotmail.com09/05/2010Asnjėherė0    
 529 
avatar
kalemi11/05/2010Asnjėherė0    
 530 
avatar
oltii18/05/2010Asnjėherė0    
 531 
avatar
bruna19/05/2010Asnjėherė0    
 532 
avatar
shpendi20/05/2010Asnjėherė0    
 533 
avatar
lulzim25/05/2010Asnjėherė0    
 534 
avatar
flori27/05/2010Asnjėherė0    
 535 
avatar
dream2502/06/2010Asnjėherė0    
 536 
avatar
sivi08/06/2010Asnjėherė0    
 537 
avatar
majlinda bajrami23/06/2010Asnjėherė0    
 538 
avatar
alejhim maliqi23/06/2010Asnjėherė0    
 539 
avatar
mendi27/06/2010Asnjėherė0    
 540 
avatar
Kris29/06/2010Asnjėherė0    
Faqja 12 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next