»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Lista Anėtarėve EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Lista Anėtarėve EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Lista Anėtarėve EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Lista Anėtarėve EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Lista Anėtarėve EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Lista Anėtarėve EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Lista Anėtarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Lista Anėtarėve EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Lista Anėtarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorRegistration dateVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 1 
Dielli
DielliSa te doni05/02/2017Sat Mar 18, 2017 4:19 pm6    
 2 
Admin
Admin10/04/2008Tue Jan 17, 2017 1:21 am5688   http://qiell-lirie.albanianforum.net 
 3 
avatar
gjeri3507/12/2014Sun Dec 07, 2014 10:15 pm0    
 4 
avatar
librashqip10/11/2014Mon Nov 10, 2014 11:35 pm0    
 5 
avatar
eSSi20/09/2009Sat Sep 20, 2014 11:16 pm5293    
 6 
avatar
Ladi07/12/2013Tue Dec 31, 2013 1:49 am0    
 7 
Ina_ina
Ina_ina29/07/2013Thu Aug 01, 2013 5:35 pm7    
 8 
avatar
arion07/07/2013Sun Jul 07, 2013 2:02 pm1    
 9 
avatar
RODONI201025/09/2010Tue May 28, 2013 7:24 pm2    
 10 
erti
erti11/09/2008Sun May 19, 2013 6:44 pm1217    
 11 
shaban cakolli
shaban cakolli02/10/2009Thu May 09, 2013 3:08 pm1263    
 12 
ĪM_ßŲ§S
ĪM_ßŲ§S04/09/2008Mon Apr 29, 2013 4:59 pm10480    
 13 
avatar
kosovari18/03/2013Mon Mar 18, 2013 12:40 pm0    
 14 
*honey*
*honey*09/03/2013Sat Mar 09, 2013 12:17 pm3    
 15 
avatar
Lek04/02/2013Mon Feb 04, 2013 3:34 pm0    
 16 
avatar
enxhi.mema209/12/2012Sun Dec 09, 2012 3:54 pm0    
 17 
avatar
yllkapr30/10/2012Tue Oct 30, 2012 3:32 am0    
 18 
avatar
jonedi11/10/2012Thu Oct 11, 2012 8:46 pm0    
 19 
avatar
urtesia27/09/2012Thu Sep 27, 2012 5:57 am1    
 20 
avatar
B+W06/07/2011Sat Aug 25, 2012 4:24 am0    
 21 
avatar
Dardan Hoxhaj27/07/2012Fri Jul 27, 2012 3:45 am0    
 22 
avatar
denisi17/07/2012Tue Jul 17, 2012 10:49 pm0    
 23 
avatar
ylli shehu28/06/2012Thu Jun 28, 2012 1:42 pm0    
 24 
avatar
berti29/04/2012Sun Apr 29, 2012 1:21 am0    
 25 
rilind
rilind15/11/2008Fri Mar 30, 2012 2:41 pm66    
 26 
avatar
joni-oh-joni28/03/2012Wed Mar 28, 2012 8:41 pm0    
 27 
avatar
izaura qendro27/02/2012Tue Mar 06, 2012 1:55 pm0    
 28 
avatar
fran gjoni23/02/2012Thu Feb 23, 2012 10:12 pm0    
 29 
avatar
dorjanbeqiri19/01/2012Thu Jan 19, 2012 8:58 pm0    
 30 
avatar
imi07/01/2012Sat Jan 07, 2012 12:31 am0    
 31 
era13
era13futja kot....11/04/2008Tue Nov 15, 2011 5:14 am6786    
 32 
avatar
franc26/10/2011Wed Oct 26, 2011 9:52 am0    
 33 
diell
diellSA TE DONI08/12/2010Sat Oct 22, 2011 2:03 pm29   http://www.dielli.com 
 34 
avatar
Bleerti17/10/2011Mon Oct 17, 2011 1:40 am0    
 35 
ani91
ani9116/02/2009Sun Oct 09, 2011 2:08 pm148    
 36 
avatar
achileas19/08/2011Fri Aug 19, 2011 4:19 pm0    
 37 
avatar
kreshnik24/07/2011Sun Jul 24, 2011 1:53 am0    
 38 
avatar
cuki19/07/2011Tue Jul 19, 2011 2:39 pm0    
 39 
avatar
violetalushnjare08/07/2011Fri Jul 08, 2011 10:08 am0    
 40 
avatar
simple_me20/10/2009Fri Jul 01, 2011 1:26 am275    
 41 
avatar
renata26/02/2011Mon Jun 27, 2011 8:39 pm0    
 42 
avatar
lumi10/06/2011Sun Jun 26, 2011 12:48 am0    
 43 
avatar
MrAlboz22/06/2011Wed Jun 22, 2011 8:04 am0    
 44 
avatar
rezi 2330/04/2011Fri Jun 17, 2011 12:18 am4    
 45 
avatar
The white lily09/06/2011Thu Jun 09, 2011 5:41 pm0    
Faqja 1 e 13Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next