»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Pėrshėndetje dhe urime festash EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riPėrshėndetje dhe urime festash Empty 0Dielli489prej Sun Feb 05, 2017 12:07 pm
Dielli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPėrshėndetje dhe urime festash Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
148era136448prej Tue Jan 17, 2017 1:20 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPėrshėndetje dhe urime festash Empty 5era13589prej Fri Dec 10, 2010 11:49 pm
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPėrshėndetje dhe urime festash Empty 2ĪM_ßŲ§S565prej Thu Nov 04, 2010 10:13 am
Tiffany008 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetPėrshėndetje dhe urime festash Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 39, 40]
990era139999prej Fri Aug 20, 2010 2:21 pm
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPėrshėndetje dhe urime festash Empty 7ĪM_ßŲ§S691prej Tue Jun 22, 2010 12:09 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPėrshėndetje dhe urime festash Empty 3<dashnori727prej Wed Feb 17, 2010 1:50 pm
rejbisa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPėrshėndetje dhe urime festash Empty 6ĪM_ßŲ§S928prej Sun Nov 29, 2009 1:26 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
graphics.net/fl graphics.net/fl