»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»
!!MIRE SE ERDHE NE FORUM!! ***QIELL-LIRIE*** !
!Vizitor-i-nderuar-dhe-i-rrespektuar-nėse-dėshironi-qė-pop-login te-mos-shfaqet-klikoni-butonin! !!!---DO NOT DISPLAY AGAIN---!!!

Argetim te kendshem ne QIELL-LIRIE nga Administratorja **ORI & ERA**

»(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)»


 
Portali ORIForumCalendarPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimiTOP Albaniachatshkarko
Tema Fundit
» Besoni ne lotet e nje mashkulli
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Feb 06, 2017 6:12 am nga Dielli

» C'ESHTE DASHURIA?
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Feb 06, 2017 6:00 am nga Dielli

» Mesazhi me i bukur
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Feb 06, 2017 5:42 am nga Dielli

» Ka dashuri pa interes?
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Feb 06, 2017 5:37 am nga Dielli

» Mirmengjesi
Prezantimi i Antarėve EmptySun Feb 05, 2017 12:07 pm nga Dielli

» Pershendetje
Prezantimi i Antarėve EmptySun Feb 05, 2017 11:58 am nga Dielli

» Miremengjes,miredita,mirembrema,mirupafshim dhe naten e mire.
Prezantimi i Antarėve EmptyTue Jan 17, 2017 1:20 am nga Admin

» Vetem nje fjale
Prezantimi i Antarėve EmptySat May 23, 2015 4:48 pm nga Admin

» CILI ANETAR JU MUNGON NE KETO MOMENTE?
Prezantimi i Antarėve EmptySat May 23, 2015 4:41 pm nga Admin

» Me fal...
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:28 pm nga Ina_ina

» GJUMI DHE DASHURIA.
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:27 pm nga Ina_ina

» Puthja e Par Qe Tka Dhon nje Femer .!
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:25 pm nga Ina_ina

» A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe atdhe?
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:24 pm nga Ina_ina

» A jetohet pa dashuri?
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:22 pm nga Ina_ina

» TE DUA KUR.....
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:20 pm nga Ina_ina

» Aka nje vend dhe per mua ketu..?
Prezantimi i Antarėve EmptyMon Jul 29, 2013 1:11 pm nga Ina_ina

» XXX Vetem Per Moshat 18 e Siper
Prezantimi i Antarėve EmptySun Jul 07, 2013 1:56 pm nga arion

» Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 11:33 pm nga shaban cakolli

» Vajzat e virgjera, a gjenden me?
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 11:30 pm nga shaban cakolli

» PER TY.......
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:19 pm nga shaban cakolli

» A munde te gjesh dashuri ne internet edhe sa do ket sukses
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:17 pm nga shaban cakolli

» Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:14 pm nga shaban cakolli

» Ē’farė ėshtė mė e rėndėsishme, tė duash apo tė dashurosh?
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» MARTES APO BASHKEJETES?
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:13 pm nga shaban cakolli

» Me dhemb zemra kur....?
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:11 pm nga shaban cakolli

» Cfare kerkoni ke nji njeri qe te ket fatin te behet i dashuri/a juaj?
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:10 pm nga shaban cakolli

» DEDIKIME PER DASHURIN
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:09 pm nga shaban cakolli

» Puthja, nuk eshte vetem ceshtje buzesh
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:07 pm nga shaban cakolli

» Vuaj kur ti...
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:06 pm nga shaban cakolli

» Te dua sepse...
Prezantimi i Antarėve EmptyFri Apr 12, 2013 9:03 pm nga shaban cakolli

*
*
*
*
*
*
*
*
May 2019
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
*ChAt Me PeRsHeNdEtJe*
♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
SHTYPI
Gazeta Shqiptare
GAzeta Metropol
Gazeta Shqip
Gazeta Albania
Gazeta Koha jone
Gazeta Sot
Gazeta Tirana Observer
Gazeta Korrieri
Gazeta Shekulli
Gazeta 55
Gazeta Rilindja Demokratike
Gazeta Standard
Gazeta Tema
Gazeta Biznesi
Gazeta Zeri i Popullit
Gazeta Ballkan
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of »(Æ`v “Æ)» Qiell-lirie »(Æ`v “Æ)» on your social bookmarking website

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 0Dielli464prej Sun Feb 05, 2017 11:58 am
Dielli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 11NeTa2262prej Mon Jul 29, 2013 1:11 pm
Ina_ina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 0ani91837prej Sat Sep 03, 2011 4:35 am
ani91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
62Amelia2415prej Tue Dec 28, 2010 12:13 am
Amelia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
41My Love1453prej Wed Dec 08, 2010 3:42 pm
Amelia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 10leonardo586prej Tue Sep 28, 2010 8:34 pm
erti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 18mirjana1097prej Fri Sep 03, 2010 9:36 am
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 5Engjellushja557prej Tue Aug 31, 2010 9:27 pm
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
43sara_ger1454prej Sat May 15, 2010 6:33 pm
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 7ShpirtKkatiLjaa404prej Sat May 15, 2010 6:32 pm
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 5Risa444prej Sat May 15, 2010 6:29 pm
sara_ger Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 5Onsi427prej Mon Feb 08, 2010 9:13 pm
luani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 4ani91498prej Mon Dec 14, 2009 1:54 am
ani91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
176mandir5306prej Sun Dec 13, 2009 11:08 pm
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 9angela443prej Mon Nov 30, 2009 1:10 am
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 22stelina944prej Sun Oct 25, 2009 12:23 am
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 11shaban cakolli435prej Tue Oct 20, 2009 9:53 pm
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 23kleandra987prej Wed Oct 07, 2009 12:32 am
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
25petja988prej Mon Sep 21, 2009 3:43 am
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
25bebushja988prej Sat Sep 12, 2009 3:33 am
dani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
46Trimi-hg1667prej Sat Sep 12, 2009 12:03 am
era13 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
65TONIII2296prej Wed Sep 09, 2009 10:44 pm
ĪM_ßŲ§S Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
103Daniel3234prej Sun Aug 02, 2009 3:38 am
ani91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 18i_love_you913prej Sat Jun 27, 2009 3:31 am
ani91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 19xhulia_Di950prej Sat Jun 27, 2009 3:20 am
ani91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 6, 7]
167Admin5201prej Thu May 14, 2009 10:05 pm
Trimi-hg Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 19Meli913prej Wed May 13, 2009 1:04 am
erti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
31daniela1738prej Sun Mar 08, 2009 10:03 pm
ani91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
38gishteza2096prej Sun Mar 08, 2009 5:54 pm
ani91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 13Ina582prej Sat Mar 07, 2009 10:47 pm
kleandra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 9, 10]
244Admin7595prej Sat Mar 07, 2009 3:37 pm
ani91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 11ani91719prej Sat Mar 07, 2009 3:20 pm
ani91 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 13kaēurelsja483prej Sat Mar 07, 2009 10:21 am
RINA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 12Vizitor577prej Sun Aug 10, 2008 6:12 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riPrezantimi i Antarėve Empty 10une583prej Fri Jul 18, 2008 5:03 pm
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
graphics.net/fl graphics.net/fl